W 2014 r. dwie nowe linie produktów Apple?

​Tim Cook podczas zebrania z inwestorami dotyczącego najnowszych wyników finansowych firmy poinformował, że w następnym roku zaprezentuje całkowicie nowe produkty z segmentów, w których aktualnie Apple nie uczestniczy. Czyżby nadchodziły innowacje, na które wielu użytkowników czeka już od dłuższego czasu?

Podczas konferencji Tim Cook powiedział, że jego firma wykorzysta bogate doświadczenie do stworzenia nowych produktów, a nie tylko kolejnych wersji już istniejących. Oczywiście obyło się bez szczegółów, jednak już teraz na podstawie wcześniejszych doniesień możemy wywnioskować, że chodzi przynajmniej o dwa produkty.

Pierwszy z nich to oczywiście iWatch, czyli inteligentny zegarek, który działałby w kooperacji ze smartfonami, tabletami oraz komputerami Apple’a, tworząc jednolity ekosystem. Można się spodziewać, że smartwatch będzie przede wszystkim rozszerzeniem funkcjonalności iPhone’a, podobnie jak Galaxy Gear ułatwia codzienne korzystanie ze smartfonów Samsunga. Być może Apple będzie w stanie wymyślić coś innowacyjnego. Użytkownicy z chęcią przywitaliby wysoką żywotność baterii zegarka.

Drugim urządzeniem jest telewizor działający w rozdzielczości 4K, który będzie w sobie zawierał funkcje znane z Apple TV. W tym też przypadku jeden produkt mógłby w zupełności zastąpić kilka innych, które aktualnie znajdują się w naszych salonach.

Rok 2014 zapowiada się dla Apple niezwykle interesująco. Firma zaprezentuje nowe sprzęty i tym samym ukróci argumenty wszystkich tych, którzy aktualnie narzekają na brak innowacji w działaniach amerykańskiego giganta.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: apple | smartwatch | Apple TV | Tim Cook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy