Edward Snowden ujawnił, czy obce cywilizacje kontaktowały się z rządem USA

Snowden to były pracownik Narodowej Agencji Bezpieczeństwa. Odpowiada on za największy w historii Stanów Zjednoczonych wyciek najbardziej tajnych informacji o działaniach wszystkich służb wywiadowczych.

Amerykanin od kilku lat ukrywa się przed władzami USA w Rosji, gdyby Kreml go wydał, zostałby skazany na dożywocie lub groziłaby mu nawet kara śmierci za zdradę ojczyzny. Tymczasem dzięki Snowdenowi świat dowiedział się o tym, z czego wszyscy zdawali sobie sprawę, ale do końca nie wierzyli.

Otóż rząd USA, stosował i dalej stosuje permanentną inwigilację nie tylko obywateli kraju, ale również działa praktycznie na całym świecie. Szpiegostwo odbywa się na wielu płaszczyznach i z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii, jakie tylko powstały.

Reklama

Edward Snowden ujawnił też wiele innych tajemnic władz Stanów Zjednoczonych. Niedawno Joe Rogan wypytał go, co wie na temat obcych cywilizacji. Jako że miał on dostęp do najtajniejszych danych wszystkich służb wywiadowczych USA, jak nikt inny może nam rzucić trochę więcej światła na tę bardzo ciekawą kwestię. Były pracownik NSA ujawnił, że szukał gdzie tylko mógł informacji o kontaktach obcych cywilizacji z rządem USA. Okazuje się, że nigdzie takich danych nie znalazł.

„Wiem, Joe, wiem, że chciałbyś, by istnieli kosmici. Wiem, że Neil deGrasse Tyson bardzo tego chce. I prawdopodobnie są, prawda? Miałem nieograniczony dostęp do sieci NSA, CIA, wojska i wszystkich tych służb. Niczego nie znalazłem na ten temat. Więc jeśli takie informacje są gdzieś ukryte, to jest to cholernie dobrze schowane, nawet przed ludźmi, którzy powinni mieć do nich dostęp.” - powiedział Snowden.

Snowden uważa, że rząd Stanów Zjednoczonych nie posiada takich informacji i nie miał nigdy kontaktu z obecnymi cywilizacjami, ale jednocześnie jest pewien, że Kosmici istnieją, ale nie muszą kontaktować się z nikim z naszej planety. Co ciekawe, uważa również, że obserwowane w różnych częściach świata niezidentyfikowane obiekty latające są pochodzenia ziemskiego i oprócz nieznanych nam jeszcze zjawisk atmosferycznych, mamy tu też do czynienia z niezwykle zaawansowanymi pojazdami latającymi, które należą do do największych mocarstw i nie są wykorzystywane do potyczek militarnych.

Źródło: GeekWeek.pl/Joe Rogan/YouTube / Fot. Paul Alien

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy