Pojawił się teaser Matrix 4. Zobacz pierwsze fragmenty nowej części kultowej serii

W końcu pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu Matrix 4, czyli Matrix Resurrections. Chociaż pierwszy zwiastun ma pojawić się jutro, to już teraz możecie zobaczyć jego najciekawsze fragmenty.

Matrix Resurrections to kontynuacja jednego z największych kinowych hitów wszech czasów. Produkcja jest wyczekiwana przez fanów trylogii od wielu lat. Ich cierpliwość niebawem zostanie wynagrodzona. Premiera filmu ma bowiem nastąpić w grudniu bieżącego roku.

w globalnej sieci pojawiła się specjalna strona internetowa, na której możemy zanurzyć się w świecie Matrix 4. Na dobry początek czeka na nas wybór, który będzie miał wpływ na przyszłość. Chodzi o kultowe pigułki, a mianowicie czerwoną i niebieską. Po wyborze jednej z nich, rozpocznie się akcja ().

Reklama

O samej fabule wciąż niewiele wiadomo. Z przecieków dowiadujemy się tylko, że w filmie wystąpi ponownie Keanu Reeves jako Neo oraz Carrie-Anne Moss jako Trinity. Niestety, Laurence Fishburne nie pojawi się jako Morfeusz, ale twórcy zapewniają, że produkcja na tym nie ucierpi. Więcej informacji ma pojawić się już jutro.

Źródło: GeekWeek.pl/Warner Bros / Fot. Warner Bros

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy