Tak stylowo będzie „woził” się nowy Batman. Zobaczcie w akcji jego zjawiskową brykę

Chociaż wielu fanów Mrocznego Rycerza wciąż ma problem z obsadą nowej części, głównie tytułowym bohaterem, to kolejne materiały Warner Bros. dają nadzieję na naprawdę niezłą produkcję.

Oczywiście nie ma gwarancji, że środki włożone w film i najlepsza nawet scenografia przełożą się na wysoką jakość filmu i gry aktorskiej, ale miejmy nadzieję, że tak się właśnie stanie. Tak czy inaczej, zdjęcia do nowego Batmana już ruszyły, a my od czasu do czasu dowiadujemy się kolejnych szczegółów - mieliśmy już na przykład okazję rzucić okiem na kostium, który w nowej odsłonie zakłada na siebie Robert Pattinson. Co prawda jest to tylko „test kamery”, a w pomieszczeniu panują egipskie wręcz ciemności, ale od razu widać, że ten wygląda po prostu niesamowicie.

Reklama

Powinien zatem usatysfakcjonować wszystkich fanów tego bohatera, chociaż pewną przeszkodą będzie zapewne aktor wcielający się w główną rolę, bo choć Robertowi Pattinsonowi trudno odmówić talentu, to udział w słynnej wampirzej sadze Zmierzch mocno go zaszufladkował. Miejmy jednak nadzieję, że rola Batmana będzie dla niego przełomem i udowodni wszystkim, że został odpowiednio obsadzony. Wracając jednak do najświeższych informacji - widzieliście kiedyś Batmana bez wypasionych zabawek i pojazdów do przemierzania ulic Gotham?

My też nie, dlatego reżyser filmu, Matt Reeves, podzielił się w sieci zdjęciami nowego Batmobilu, przez które… zbieramy szczęki z podłogi. Ten nie jest tak futurystyczny jak dotychczasowe wcielenie ikonicznego pojazdu, bo przypomina bardziej współczesne samochody, ale zdecydowanie ma to „coś”, przez co trudno oderwać od niego wzrok. A jakby tego było mało, na innych materiałach mogliśmy również podziwiać motocykl Batmana, więc jak łatwo się domyślić bohater w nowej części filmu z pewnością będzie woził się bardzo stylowo :)

Przypominamy, że film zadebiutuje w 2021 roku, a Matt Reeves kręci go w oparciu o scenariusz Mattsona Tomlina. Na ekranie poza wspomnianym Robertem Pattinsonem w roli Batmana/Bruce’a Wayne’a zobaczymy również takie sławy, jak Jeffrey Wright, Zoë Kravitz, Paul Dano, Andy Serkis, Colin Farrell czy John Turturro. Wiemy też, że to 10. film powstający w ramach DC Extended Universe (DCEU) i jednocześnie reboot marki Batman, a główny bohater jest w nim przedstawiony jako 30-letni mężczyzna, który ma już pewne doświadczenie w walce z przestępczością, ale daleko mu jeszcze do mistrzostwa w swoich fachu.

Źródło: GeekWeek.pl/Twitter/Fot. Twitter

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy