Reklama

Betonowy ekspres do kawy

Projektant z Izraela Shmuel Linski rozważa wyposażenie kuchni w ciężki akcent - betonowe urządzenie do parzenia kawy Espresso Solo.

To tworzywo pojawia się coraz częściej, więc najwyraźniej przypadło do gustu designerom i koneserom sztuki. Po zegarze oraz zegarku z betonu myśleliśmy zresztą, że nic nas nie zdziwi, ale betonowy ekspres do kawy jest niesamowity.

Urządzenie, które na razie funkcjonuje tylko jako koncepcja, ma pasować do innych elementów wyposażenia kuchni, na przykład kamiennych blatów. Surowość betonu zaskakująco dobrze komponuje się z metalowymi elementami, zaś znany kształt w betonowym wydaniu wcale nie wypada mniej korzystnie.

Jako akcent estetyczny, ekspres pasowałby do niejednej kuchni, ciekawe tylko, jak tworzywo wpływałoby na jakość parzonej kawy. W końcu temperatura odgrywa tu kluczową rolę.

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: kawa | ekspres | sprzęt AGD | kuchnia

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy