Bulova - elegancja dla aktywnych

Wspinaczka górska, biegi na długie dystanse, nurkowanie, jazda na rowerze lub nartach, to tylko niektóre z męskich rozrywek i możliwości na spędzenie wolnego czasu. Amerykańska marka Bulova wspiera amatorów aktywnego trybu życia, oddając na ich ręce niezawodne zegarki, które sprawdzą się w niejednej ekstremalnej sytuacji.

Zegarki z linii Bulova Precisionist to sportowa propozycja czasomierzy dla mężczyzn preferujących aktywny styl życia. Niezależnie od tego czy planujesz wspinaczkę górską, zjazdy na nartach po zaśnieżonych stokach, czy jazdę quadem na podmokłych terenach, zegarki z tej linii z pewnością sprawdzą się w ekstremalnych warunkach.

BULOVA SEA KING CHRONOGRAPH - dla wielbicieli sportów wodnych

Bulova Sea King Chronograph to jedna z topowych linii amerykańskiego producenta. Z tego modelu będą zadowoleni mężczyźni, którzy preferują różnorodne sporty wodne na większych głębokościach, a to dzięki wodoszczelności zegarka w klasie 300 m. Teraz niezależnie od tego czy planujesz weekendowy wyjazd na kajaki, basen czy nurkowanie do 200 metrów w głąb, twoim niezawodnym kompanem może zostać Sea King Chronograph.

Reklama

BULOVA ACCUTRON II - dla wielbicieli pieszych wycieczek

Jeśli cenisz sobie długie spacery na łonie natury, piesze wycieczki po górach, czy odkrywanie tajemniczych jaskiń, twoim kompanem może stać się czasomierz z serii Accutron II.

Zegarek ten, oprócz niezawodnego mechanizmu, wyposażony jest we fluorescencyjne wskazówki i indeksy, umożliwiające odczytanie godziny kiedy jest ciemno.


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: zegarki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama