Reklama

Dotykowe słuchawki Sony Ericsson

Sony Ericsson wprowadza na rynek słuchawki skierowane dla użytkowników telefonów komórkowych. Niezwykłość nowego produktu polega na kontrolowania muzyki i odbieraniu połączeń bez konieczności używania jakichkolwiek przycisków.

Słuchawki Sony Ericsson MH907 są aktywowane ruchem i same sterują odtwarzaną muzyką, bądź przychodzącymi połączeniami telefonicznymi. Słuchawki posiadają specjalne sensory, które reagują na ruch i kontakt z użytkownikiem.

Jeśli słuchawki zostaną włożone do uszy, wtedy automatycznie następuje włączenie muzyki. Zatrzymanie nastąpi w chwili, kiedy jedna ze słuchawek zostanie wyjęta, ale żeby znowu rozkoszować się dźwiękiem należy z powrotem włożyć słuchawkę do ucha.

Reklama

Jeśli natomiast mamy zamiar odebrać połączenie telefoniczne, to nie musimy już szukać żadnych przycisków. Wystarczy tylko, że słuchawki wyjmiemy z uszu i muzyka przestanie grać. By odebrać połączenie trzeba jedną ponownie zainstalować w uchu. Podczas odbierania połączeń automatycznie dostosowywany jest poziom głośności w słuchawkach i mikrofonie. Cena słuchawek to 39 Euro.

Źródło informacji

PC Format

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama