Echo Show 15 - nowy gadżet Amazona

Amazon już dawno rozrósł się do takich rozmiarów, że nie tylko dostarcza produkty pod drzwi klientów, lecz sam także je tworzy. Echo Show jest serią głośników z wbudowanym wyświetlaczem, które umożliwiały wygodne oglądanie filmów w każdym miejscu. W przypadku Echo Show 15 Amazon zastosował niecodzienne rozwiązanie.

Każdy kto widział jakikolwiek wcześniejszy model Echo Show, powiedziałby, że jest to głośnik z podstawką i wyświetlaczem. Jego głównym przeznaczeniem było słuchanie muzyki i oglądanie filmów, choć oprócz tego na ekranie pojawiały się przydatne informacje, jak kalendarz czy pogoda. Urządzenie można było w wygodny sposób postawić na stole, łóżku lub biurku, by obejrzeć na nim film. W przypadku Echo Show 15 Amazon zdecydował się na całkowicie inne rozwiązanie.

Najnowsza wersja gadżetu Amazona będzie miała formę obrazu, który będzie można zawiesić na ścianie. 15,6 calowy wyświetlacz będzie otoczony ramą. Jest to największy ekran, jaki dotychczas zastosowano w serii gadżetów. Jak większość urządzeń Amazona, Echo Show 15 będzie wspierało połączenie z Alexą. Tak duży ekran pozwoli na wyświetlanie wielu przydatnych informacji. Gdy Echo Show 15 będzie w stanie spoczynku, pokaże specjalne widgety z kalendarzem, pogodą, listą zadań do zrobienia.

Reklama

Echo Show 15 będzie w stanie rozpoznać po wyglądzie osobę, która stoi przed urządzeniem. W ten sposób gadżet będzie mógł wyświetlać spersonalizowane informacje, takie jak zapisane notatki, lub umówione spotkania w kalendarzu. Można się domyślać, że istnienie takiej funkcji oznacza, że kamera urządzenia będzie przez cały czas włączona.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gadżety | Amazon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy