Reklama

Gadżety sportowe dla miłośników siłowni

Siłownia to miejsce, które służy do utrzymania i polepszania kondycji, a także zrzucania zbędnych kilogramów - a z pewnością po świętach niejednemu internaucie się to przyda. A oto wybrane gadżety sportowe, które mogą się przydać w tym miłym miejscu.

Z pewnością futerał na iPhone'a przyda się każdemu miłośnikowi produktów Apple'a. Czy pędzimy po bieżni, czy wyciskamy sztangę lub leżymy na ławeczce, iPhone jest zawsze pod ręką. A dokładniej - na ręce. Oczywiście takie gadżety sportowe są nie tylko na urządzenia elektroniczne z logo w kształcie jabłuszka.

A jak zachęcić klientów do przychodzenia na siłownię? Zafundować im to, czego nie ma nikt inny. Na przykład bieżnię... w wodzie. To ćwiczenie zmusza do większego wysiłku i w dodatku człowiek kończy trening nie spocony, a po prostu mokry. Takie gadżety sportowe to niestety rzadkość - mało którą siłownię stać nawet na minibasen.

Reklama

W przypadku siłowni NFS nie jest skrótem pochodzącym od nazwy popularnej serii gier wyścigowych Need For Speed, ale od Nutritional Facts Scale. To waga i dietetyk w jednym. Dzięki nabyciu tej wagi można zaoszczędzić na dietetyku czy innym specjaliście. Choć z drugiej strony takie gadżety sportowe mają to do siebie, że nie należy im ufać tak do końca.

Henryk Tur

http://gadzetomania.pl/

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: siłownia | gadżety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama