Gimbal OSMO – wrażenia jak na dłoni

Moda na drony nasila się z miesiąca na miesiąc. Osobną kategorią są produkty typu gimbal, a więc stabilizatory sprzężone z kamerami rejestrującymi obraz. Innowację w tym zakresie prezentuje marka DJI i jej Gimbal OSMO.

OSMO to gadżet przeznaczony do kręcenia filmów wideo w jakości 4k do 30kl./s lub Full HD do 120kl./s, dzięki 12Mpx matrycy Sony Exmor R CMOS. Funkcja trzyosiowej stabilizacji pozwoli zachować nieporuszony i czytelny obraz nawet, gdy nagrywamy w biegu, podczas jazdy samochodem czy w trakcie innej dynamicznej czynności.

Urządzenie składa się z kamery sportowej, stabilizatora Zenmuse X3 oraz dedykowanego uchwytu.

Dodatkową funkcjonalnością jest automatyczny tryb panoramy, za sprawą którego nasze filmy mogą odzwierciedlać otoczenie znajdujące się w obrębie 360°, co daje niesamowite wrażenie pełni i głębi obrazu.

Reklama

Istotnym udogodnieniem jest możliwość podglądu nagrania w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu smartfona podczepionego do uchwytu.

Odpowiada za to aplikacja DJI GO, która bazując na połączeniu Wi-Fi pozwala również na dostęp do zaawansowanych opcji kamery.

Produkt dostępny jest u autoryzowanego dystrybutora marki DJI w Polsce, w firmie Nelro Data. Cena Gimbala OSMO została ustalona na 3 199 zł.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: DJI
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy