Goclever City Board - deskorolka z przyszłości

Każdy z nas marzy o szybkim miejskim pojeździe - deskorolce, która podczas weekendowej przejażdżki sprawi dzieciom, jak i dorosłym mnóstwo frajdy. Już dziś możemy przekonać się, że niepotrzebny nam wehikuł czasu. Goclever proponuje bowiem miłośnikom futurystycznych gadżetów samobalansującą deskę City Board w niezwykle konkurencyjnej cenie.

Goclever City Board jest nowoczesną alternatywą dla deskorolki. Urządzenie posiada mechanizm samopoziomujący się, który umożliwia sterowanie pojazdem poprzez pochylenie do przodu lub odchylenie do tyłu i odpowiednią pracę nóg. Balans ciałem pozwala na przyspieszanie, zwalnianie, hamowanie i skręcanie. Stabilna konstrukcja umożliwia wykonywanie wymyślnych piruetów i ewolucji w obrębie 360 stopni. Intuicyjne prowadzenie nie wymaga nauki manewrowania, a jedynie zapoznanie się z mechanizmem działania deski – wystarczy wejść na antypoślizgowy podest, diody LED zapalą się i poinformują o gotowości do jazdy.
 
W pełni naładowana bateria w City Board pozwala na pokonanie dystansu do 20 km, a maksymalna prędkość, którą można uzyskać to nawet 15 km/h. Deską można się poruszać po płaskich nawierzchniach (asfalt, beton), ale także bardziej wymagającym terenie (płaska kostka brukowa lub skate park). Koła w rozmiarze 6,5” pozwalają na pokonywanie wzniesień o kącie nachylenia od 15 do 30 stopni. Warto jednak wspomnieć, że jest to uzależnione od wagi użytkownika i poziomu naładowania baterii.

Reklama

  
 
Deska Goclever City Board jest nie tylko prosta w obsłudze, ale również ekologiczna i bardzo poręczna. Dzięki dołączonej do zestawu torbie, można mieć ją zawsze ze sobą i korzystać, kiedy tylko musimy pokonać jakąś trasę lub też mamy ochotę na niezwykłą przejażdżkę. Nowość w ofercie Goclever idealnie sprawdzi się, jako prezent dla miłośników nowych technologii i gadżetów.


Goclever City Board kosztuje 1 499 zł i dostępna jest w kolorze czarnym lub białym.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy