Golarki Braun: Idealne prezenty na Dzień Ojca

23 czerwca będziemy obchodzić Dzień Ojca. W ten wyjątkowy dzień złóż tacie życzenia i obdaruj go oryginalnym prezentem. Pamiętaj, że na pewno doceni upominek, który będzie nie tylko praktyczny, ale i posłuży mu przez dłuższy czas. Dobrym pomysłem może okazać się niezawodna golarka lub precyzyjny trymer. Przewodnik marki Braun pomoże Ci w podjęciu decyzji.

23 czerwca będziemy obchodzić Dzień Ojca. W ten wyjątkowy dzień złóż tacie życzenia i obdaruj go oryginalnym prezentem. Pamiętaj, że na pewno doceni upominek, który będzie nie tylko praktyczny, ale i posłuży mu przez dłuższy czas.  Dobrym pomysłem może okazać się niezawodna golarka lub precyzyjny trymer. Przewodnik marki Braun pomoże Ci w podjęciu decyzji.


Golarka posiada rewolucyjną technologię soniczną, która pomaga usunąć więcej włosków za jednym pociągnięciem dla najlepszego efektu golenia.

Trzy tryby działania zapewniają dokładne i komfortowe usuwanie zarostu. Dodatkowo, golarka posiada w zestawie bazę Clean&Charge, która automatyczne czyści, usuwa zarazki, ładuje, smaruje i suszy  golarkę za naciśnięciem jednego przycisku. Cena: 1059 zł.

Golarka Braun Series 3

Golarka Braun Series 3 automatycznie dostosowuje się do konturów twarzy, dzięki czemu goli bliżej skóry, nawet w przypadku trzydniowego zarostu. Nowa technologia MicroComb łapie i usuwa jeszcze więcej włosów, sprawiając, że czas golenia zostaje ograniczony do minimum. Baza czyszcząca Clean & Renew zapewnia higieniczne czyszczenie, ładowanie i smarowanie za dotknięciem jednego przycisku. Cena: 369 zł.

Golarka Braun Cooltec

Braun °CoolTec pozwoli każdemu mężczyźnie wygrać z podrażnieniami skóry. Golarka jest przeznaczona do golenia na sucho, a dzięki technologii aktywnego chłodzenia - aluminiowej listwie chłodzącej zintegrowanej z głowicą, obniża temperaturę powstającą podczas golenia i zapobiega podrażnieniom nawet najbardziej wrażliwej skóry. Po goleniu pozostaje tylko uczucie lekkiego chłodu i odświeżenia. Cena: 399 zł.

Braun Beard Trimmer

Innowacyjny trymer do precyzyjnej stylizacji zarostu i brody. Dwa systemy trymujące Clik&Lock pozwalają na 25 różnych możliwości przycięcia włosków: precyzyjne - od 1 do 10 mm oraz do dłuższej brody - od 10 do 20 mm. System Slide&Style umożliwia stylizację zarostu za pomocą jednego ślizgu. Dzięki podwójnemu systemowi baterii, godzina ładowania zapewnia 40 min bezprzewodowej pracy, a szybkie, 5-minutowe ładowanie wystarczy na jedno użycie. Trymer można myć pod wodą. Cena sugerowana: 299 PLN.

Reklama
materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Braun
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy