Google Pixel Watch 2 oficjalnie. Są też nowe słuchawki Pixel Buds Pro

Google Pixel Watch 2 to nowy smartwatch giganta z Mountain View, który doczekał się oficjalnej premiery. Zegarek jest ciekawy i wprowadza bardzo dużo ulepszeń względem zeszłorocznego modelu. Ponadto Google ogłosiło nowe wersje kolorystyczne słuchawek bezprzewodowych Pixel Buds Pro i są to dwie nowe opcje.

Konferencja Made by Google przyniosła nam premierę smartfonów z serii Pixel 8. Na tym jednak nie koniec nowości sprzętowych. Gigant z Mountain View zaprezentował również nowego smartwatcha. Tym zegarkiem jest Google Pixel Watch 2. Przy okazji zapowiedziano nowe wersje słuchawek bezprzewodowych Pixel Buds Pro.

Smartwatch Google Pixel Watch 2 z licznymi udoskonaleniami

Google Pixel Watch 2 to smartwatch, który na pierwszy rzut oka nie różni się od zegarka z zeszłego roku. Nadal ma 1,2-calowy, okrągły ekran AMOLED i został zamknięty w obudowie o bardzo podobnym designie. W rzeczywistości urządzenie otrzymało liczne udoskonalenia, których po prostu nie widać gołym okiem.

Reklama

Smartwatch Google Pixel Watch 2 ma przede wszystkim znacznie nowocześniejszy procesor w postaci chipu Snapdragon W5 Gen 1 w 4-nm litografii. W poprzedniku umieszczono 10-nm Exynosa, który był bardzo energożerny. Następnie mamy nieco większą baterię o pojemności 306 mAh. W połączeniu z bardziej energooszczędnym układem zapewni znacznie dłuższy czas pracy na jednym naładowaniu. Producent deklaruje 24 h. Nawet z funkcją AoD. Ponadto akumulator można naładować do 50 proc. w zaledwie 30 minut.

Google Pixel Watch 2 ma również nowe czujniki. Zaimplementowano nowy i dokładniejszy pulsometr. Następnie mamy sensory zapożyczone od Fitbita, które pozwalają na lepsze monitorowanie stresu. Poza tym zegarek zmierzy w nocy temperaturę użytkownika i dzięki temu będzie w stanie dostarczać bardziej szczegółowe informacje o śnie.

Smartwatch ma obudowę, która została wykonana w 100 proc. z aluminium z recyklingu. Ceny zaczynają się od 349 dolarów. Decydując się na Google Pixel Watch 2 z modemem LTE trzeba liczyć się z wydatkiem o 50 dolarów większym.

Nowe wersje słuchawek Google Pixel Buds Pro

W trakcie konferencji Google nie zaprezentowało nowych słuchawek bezprzewodowych. Tym razem odświeżono oryginalne Pixel Buds Pro. W ofercie pojawiły się dwa nowe warianty kolorystyczne (porcelanowy i niebieski), które dopasowują się do smartfonów Pixel 8 w tych samych odcieniach. Cena bez zmian i nadal jest to 199 dolarów. Wraz z nowymi opcjami klienci mają obecnie do wyboru aż sześć kolorów.

Informacja prasowa/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Google | Google Pixel | słuchawki bezprzewodowe | smartwatch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy