Jamie Oliver rzucił wyzwanie motoryzacyjnemu gigantowi. Oto efekty

Kurczak z rożna? Bardzo proszę! /Cover Images /East News
Reklama

Słynny kucharz Jamie Oliver zapragnął mieć samochód, który pozwoli mu na realizowanie swojej kulinarnej pasji, bez względu na to, jak daleko znajduje się od domu czy restauracji. Tak powstał jeden z najbardziej oryginalnych Land Roverów Discovery, jakie widzieliśmy.

"Dałem Land Roverowi wymagające zadanie, polegające na stworzeniu kompleksowo wyposażonej kuchni na czterech kołach. Oczekiwałem wiele i o wiele poprosiłem, ale to, czego dokonali projektanci, przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Pojęcia nie miałem, że można zainstalować przy silniku... kuchenkę" - podkreśla brytyjski szef kuchni.

Gadżety dla Jamiego Olivera

Poza wspomnianą kuchenką zrobiony na zamówienie model samochodu zawiera m.in. grilla, maszynkę do robienia lodów, dozownik na oliwę z oliwek czy maselnicę, która nie próżnuje i ubija masło w czasie jazdy.

Reklama

Projektanci szczycą się tym, że to jedyny na świecie Land Rover Discovery z tosterem wbudowanym w konsolę środkową, czy urządzeniem do robienia makaronu.

W przewoźnej luksusowej kuchni Jamiego Olivera znajduje się też palnik gazowy, a także rozkładany stół i blat roboczy, bo przecież gdzieś nasz dzielny kucharz musi z tych akcesoriów i gadżetów skorzystać.

Kurczak z rożna i świeże zioła

Jest też oprzyrządowanie do przygotowania kurczaka z rożna, a także miejsce do uprawy świeżych ziół. "Idealny samochód dla mnie i mojej rodziny. Teraz możemy przenieść nasze kulinarne przygody na kolejny poziom" - zachwala swojego bajeranckiego SUV-a Jamie Oliver.

A jak wam się podoba mobilna kuchnia od Land Rovera?

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy