Le Super Bike: Rower z Androidem i laserami

Ze smartfona prowadzicie rozmowy i surfujecie po sieci, na smartwatchu sprawdzacie aktualną godzinę i sprawdzacie powiadomienia, a do czego służy smartbike, czyli inteligentny rower? Odpowiedź: da się na nim nie tylko jeździć!

Le Super Bike to dzieło chińskiej firmy LeEco wykonane z włókna węglowego i tytanowych elementów. Całą tą konstrukcją zawiaduje rowerzysta oraz system Android. Ten pierwszy przy pomocy tego ostatniego może między innymi sprawdzić swoją prędkość, otrzymać wskazówki dojazdu, a nawet włączyć ulubioną muzykę.

Do tego dochodzi opcja śledzenia swoich sportowych osiągnięć (liczba przejechanych kilometrów, średnie tempo i tym podobne). Z panelu umieszczonego na kierownicy da się też zadzwonić i wysłać smsa.

Nie można zapomnieć też o wspomnianych wcześniej laserach. Te służą za wskaźniki bezpiecznego toru jazdy. Rozwiązanie to jest przydatne zwłaszcza podczas jazdy nocą.

Reklama

Warto też wspomnieć, że Le Super Bike wyposażono także w kierunkowskazy.

Inteligentny rower dostępny jest na razie wyłącznie na rynku chińskim. Jego producent chce zawojować nim również Stany Zjednoczone, ale najprawdopodobniej nie stanie się to zbyt prędko. Cena tego cacka wynosi 800 dolarów.

Dalibyście tyle za rower z Androidem rodem z Państwa Środka?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy