Reklama

Rozrywka w abonamencie

Sieci komórkowe, zamiast telefonów oferują różne sprzęty w abonamencie. Tym razem, można dostać konsolę Xbox One wraz z kontrolerem Kinect.


Różne opcje

 Chociaż Xbox One to nowość, sama idea oferowania abonentom innych sprzętów, zamiast telefonu cieszy się popularnością już od jakiegoś czasu. Do tej pory operatorzy sieci komórkowych wpadali na różne pomysły. Najpopularniejszym zamiennikiem smartfona w abonamencie jest tablet, albo router. Ale są także oferty z telewizorami, na przykład z modelem LG Smart TV. Do sprzętu abonent dodatkowo dostaje dostęp do tak zwanej "chmury", czyli specjalnej funkcji, która umożliwia przechowywanie i odtwarzanie plików z dowolnego miejsca na świecie mającego dostęp do internetu i tej aplikacji. Inną opcją były też poprzednie modele konsoli Xbox. Ciekawy wybór stanowią drony - urządzenia składające się z kamer umieszczonych na czterech śmigłach. Pozwalają one na przykład nagrywać wysokiej jakości obraz z lotu ptaka i za pomocą łącza internetowego przesyłać go do innych urządzeń mobilnych. Nowością w zakresie urządzeń, na które możemy zamienić telefon jest konsola Xbox One Kinect, dostępna w sieci Play.

Reklama

Gratka dla gracza

 Zamiana smartfona na konsolę to prawdziwy bonus dla zapalonego gracza. Sieć Play oferuje specjalny zestaw, w skład którego wchodzą kontroler Kinect i trzy gry. Producenci podkreślają, że konsola to produkt wielofunkcyjny, a poza tym łatwy w obsłudze. Dzięki Xbox One, gry, aplikacje, czy TV możemy mieć w jednym miejscu, bez problemu przełączając z jednej funkcji na inną. Nowy model konsoli ma bardzo designerski wygląd, tak jak poprzednie wersje nie posiada wysuwanej kieszeni na płytę, ale specjalną szczelinę, do której można wsunąć krążek. Innowacją jest napęd Blu-Ray. Warto też wspomnieć, że sprzęt ma wejścia USB i HDMI, dzięki czemu jest kompatybilny z pendrivem, czy telewizją satelitarną. Xbox One umożliwia granie wraz z innymi graczami, ale trzeba w tym celu wykupić subskrypcję Xbox Live Gold. W abonamencie dostajemy trzymiesięczną subskrypcję, dzięki czemu możemy wypróbować granie z innymi osobami, nie ponosząc dodatkowych kosztów. Konsola ma niezwykle wydajny ośmiordzeniowy procesor oraz twardy dysk mieszczący 500 GB danych.

Producenci postawili na wygodę użytkownika. Interfejs konsoli przypomina środowisko Widows 8 - typowe "kafelki" .Co więcej, jest to sprzęt, który pozwala robić użytkownikowi kilka rzeczy jednocześnie, na przykład oglądać telewizję i rozmawiać przez Skype’ a. Modernizacji uległ też sam kontroler, tak aby gra była jak najwygodniejsza. Przyciski bardziej czułe i pokryte antypoślizgowym matem pomagają osiągnąć większą precyzję graczowi. Producent na swojej stronie pisze, że " to bez wątpienia nasz najlepszy kontroler". Problem stanowić może wciąż jeszcze uboga oferta aplikacji na konsolę dostępnych w Polsce, są one jednak systematycznie wprowadzane. Już wkrótce ma się na przykład pojawić program, dzięki któremu bez przeszkód można będzie odtwarzać polskie napisy do filmów. Wszystkie aktualizacje systemu nie są jednak uciążliwe dla użytkownika, odbywają się bowiem w tle, nie trzeba więc przerywać z ich powodu rozgrywki. Jeśli już mamy decydować się na ofertę z czymś "zamiast telefonu" warto rozważyć konsolę Xbox One. To naprawdę solidny sprzęt o nieskończonych możliwościach.

materiały promocyjne

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama