Sportowa elegancja w stylu Edifice

Zegarek od wielu lat plasuje się na pierwszym miejscu prawdziwie męskiej biżuterii. Jest on dopełnieniem każdej stylizacji bez znaczenia na jej charakter.

Dzięki wyposażeniu w elektroniczny moduł sensoryczny, stworzony przez firmę Casio, EQW-A1200 posiada wbudowany kompas, który wskazuje północ za pomocą sekundnika, który zmienia się w igłę magnetyczną. Na kopercie po za klasycznymi wskazówkami znajdziemy również tarcze, z których będziemy mogli odczytać datę jak i dzień tygodnia.

Automatyczny kalendarz raz ustawiony pamięta o krótszych miesiącach i nie będzie nigdy wymagał regulacji. Wygląd to jednak nie wszystko. Model EQW-A1200 zawiera wiele rozwiązań technologicznych powodujących, że zegarek jest w pełni funkcjonalny i niemal bezobsługowy.

Reklama

Wyposażony w zasilanie słoneczne, czas światowy i odbiornik sygnału radiowego (EU, USA, JPN, CHN) jest w pełni automatycznym chronografem na terenie całego świata.
Zastosowanie w tym modelu technologii Smart Access pozwala na sterowanie wszelkimi, skomplikowanymi funkcjami za pomocą obrotowej koronki, a niezależny napęd wskazówek pozwala na szybkie zmiany funkcji.

Elegancka, pełna bransoleta ze stali nierdzewnej, wodoszczelność do 10 barów i odporne na zarysowania szkiełko mineralne pozwoli cieszyć się nim zarówno na biznesowych spotkaniach jak i na wakacyjnych wyjazdach.

Specyfikacja techniczna:

- Zasilanie słoneczne

- Odbiornik sygnału radiowego (EU, USA, JPN, CHN)

- Czas światowy

- Wskaźnik daty i dnia tygodnia

- Funkcja stopera -1/20s - 1godz.

- Alarm dzienny

- Automatyczna korekcja wskazówek

- Kalendarz automatyczny

- Szkiełko mineralne

- Pełna bransoleta ze stali nierdzewnej

- Stalowa bransoleta z pełnych ogniw

- Bezpieczne zapięcie

- Klasa wodoszczelności (10 bar)

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: zegarek | Casio | styl | elegancja | moda | gadżety
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy