Sportowy odtwarzacz audio Cowon E3

Cowon E2 to jeden z najpopularniejszych małych odtwarzaczy audio. Od prezentacji tego modelu minęło trochę czasu i Cowon zdecydował się na wypuszczenie jego następcy - modelu E3.

Od wielu lat Cowon jest jednym z topowych producentów jeżeli chodzi o możliwości audio w odtwarzaczach przenośnych. Nie inaczej jest z nowym E3. Dźwięk dostępny w odtwarzaczu jest dynamiczny i kolorowy, nie tracąc przy tym na naturalnym przekazie. Zastosowana technologia sprawia że pod względem jakości dźwięku E3 może konkurować z dużo droższymi modelami.

Nie bez znaczenia jest również wsparcie dla wysokiej jakości plików w formatach .Ogg czy .Flac. Na nasze nagrania dostaniemy w zależności od wersji 8 lub 16 GB pamięci, co powinno wystarczyć do stworzenia ciekawej minibiblioteki muzycznej. Nowy Cowon to także źródło dźwięku o dużej mocy, pozwala prawidłowo wysterować słuchawki nauszne o niższych impedancjach, z czym nie radzi sobie większość małych odtwarzaczy.

W dobie dominacji produktów Apple większość przenośnych urządzeń stylizowanych jest dosyć podobnie, Cowon odszedł od tego nurtu konstruując urządzenie o jedynym w swoim rodzaju kształcie, wprowadzając w ten sposób powiew świeżości w odtwarzaczach przenośnych. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa obudowa doskonale leży w dłoni zapewniając wygodę obsługi. Nie zabrakło bardzo czułego panelu dotykowego oraz wygodnego przycisku blokady który uniemożliwia przypadkowe przyciśnięcia elementów sterujących. Całe urządzenie jest lekkie jak piórko i na tyle małe, że nie czujemy go w kieszeni, idealnie nadaje się do słuchania muzyki w trakcie uprawiania sportu, o czym zresztą świadczy zaimplementowana aplikacja fitness z wbudowanym krokomierzem. Pomimo małych wymiarów bateria wystarcza na 11,5 godziny odsłuchu muzyki.

Największym przełomem w stosunku do poprzednika jest wprowadzenie OLED-owego ekranu, który w zupełności wystarczy do wygodnej nawigacji po funkcjach odtwarzacza czy przeglądaniu listy utworów. Tego elementu najbardziej brakowało użytkownikom E2, a ich opinie nie były dla producenta obojętne.

Reklama

Cowon E3 to dobrze wykonany i bardzo funkcjonalny sprzęt, który z pewnością zadowoli dotychczasowych użytkowników E2, jak również nowych klientów. Cena sprzętu to 329 zł za 8 GB oraz 399 zł za 16 GB.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: muzyka | odtwarzacz muzyki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy