Reklama

Sposób na ładowanie smartfona za pomocą „paluszków”

Firma Maxell uzupełniła ofertę swoich banków energii o nowy model. AA Battery Powerbank nie został wyposażony w akumulator litowo-jonowy, lecz zasilany jest czterema bateriami typu AA. To rozwiązanie pozwoli doładować baterię smartfonu wszędzie tam, gdzie dostęp do energii elektrycznej jest mocno ograniczony.

Power bank jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych (smartfony, tablety, aparaty cyfrowe, czytniki e-booków, głośniki mobilne), których baterie ładowane są za pomocą złącza microUSB. W obudowie znalazło się miejsce na port USB, włącznik oraz cztery diody LED informujące o stanie naładowania baterii.

Kompaktowe rozmiary banku energii sprawiają, że zmieści się on zarówno w torbie na laptopa, bagażu podręcznym, jak i kieszeni spodni. Dzięki temu użytkownik może bezstresowo korzystać z tabletu lub smartfona wszędzie tam, gdzie dostęp do energii elektrycznej jest ograniczony.

Reklama

Produkt dostępny jest w kolorze czarnym, a w zestawie oprócz urządzenia, znajdują się również cztery baterie AA oraz kabel USB.


INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: powerbank | Maxell Power Bank

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama