Szpiegowski długopis z kamerą HD

Amerykańska firma Swann przedstawia gadżet rodem z filmów z James Bondem. Estetyczny długopis z wbudowaną kamerą HD. Urządzenie warte jest uwagi ze względu na firmę, która je produkuje. W jej przypadku można mieć gwarancję, że długopis faktycznie będzie działał prawidłowo.

Swann to producent podzespołów do systemów bezpieczeństwa, zarówno dla domu, jak i przemysłu. Wpisujący się w linię produktów "Mini Video" HD PenCam to elegancki długopis, wykończony w złoto-czarnej tonacji. W obudowie, powyżej klipsa, ukryto miniatury obiektyw. Wbudowana kamera umożliwia rejestrację filmów o maksymalnej rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Dane zapisywane są na karcie micro SD, której maksymalna pojemność to 16 GB. Przy tej pojemności długopis pozwala na nagranie do 8 godzin materiału wideo.

Oprócz kręcenia filmów urządzenie pozwala na wykonywanie zdjęć. Karta może zmieścić aż 72 000 wysokiej jakości zdjęć JPEG. Na fotkach dodawana jest informacja o aktualnej dacie i godzinie. Długopis ma wbudowany akumulator, umożliwiający 45 minut pracy bez zewnętrznego zasilania. Ładowanie odbywa się przez złącze USB. Również dane kopiuje się na komputer przez ten interfejs.

Reklama

Długopis wkrótce ma pojawić się na rynku. Sugerowana cena detaliczna to ok. 300 zł. Biorąc pod uwagę poprzedni model (rozdzielczość VGA), który od jakiegoś czasu jest już na rynku, należy sądzić, że i ten będzie sprzedawany w Polsce pod marką Media-Tech.

Marcin Honkisz

http://gadzetomania.pl

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: długopis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy