Wibrator napędzany iPodem

Rewolucja obyczajowa w świecie odtwarzaczy muzycznych trwa - przechadzając się po Amsterdamie trafimy na wibratory, które można podłączyć do iPodów.

iCome joystick oraz Naughtinano - za tymi dwoma nazwami kryje się nic innego, jak stylowo wyglądające wibratory, które podłączamy do odtwarzaczy marki iPod. Co daje nam takie rozwiązanie?

Po włączeniu muzyki wibrator zacznie pracować, dostosowując się do wysokich i niskich dźwięków. W ten sposób korzystająca z niego osoba ma otrzymać "podwójną dawkę przyjemności związaną ze słuchaniem ulubionej muzyki oraz towarzyszącym jej wibracjom" (cytat z broszurki reklamowej).

Naughtinano (inna z obowiązujących nazw tego urządzenia to Naughtibod) ma długość 14 centymetrów i "zmieści się bez problemu do torebki każdej kobiety" (kolejny cytat z broszurki reklamowej). Urządzenie dostępne jest w siedmiu kolorach i posiada roczną gwarancję.

Nie jest to pierwsze tego typu urządzenie, firma My Little Secret ("Mój mały sekret") już jakiś czas temu wypuściła na rynek wibrator współpracujący z odtwarzaczami MP3. "Gadająca głowa" - bo tak nazywa się opisywane urządzenie - kosztuje 99 dolarów. Zapewne możemy spodziewać się kolejnych tego typu premier.

Reklama

ŁK

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wibrator

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy