Wirtualna rzeczywistość w wersji dla dorosłych

Wirtualna rzeczywistość to już nieco zapomniana technologia, która od czasu do czasu przypomina się różnymi zwariowanymi pomysłami. Za taki należy uznać projekt studia Sinful Robot, które chce stworzyć grę erotyczną wykorzystującą Oculus Rift, urządzenie z dostępem do VR.

Oculus Rift to projekt urządzenia, który niedawno odniósł ogromny sukces na Kickstarterze (serwis umożliwiający zbiórkę pieniędzy na niezależne projekty), zarabiając ponad 2,4 mln dol. - aż 10 razy tyle, o ile poprosił producent. Kolejnym, po id Software i Epic Games, producentem wspierającym Oculus Rift została firma Sinful Robot.

Kalifornijskie studio zamierza stworzyć przygodową grę erotyczną wykorzystującą Oculus Rift i podobne urządzenia do VR.  - Nareszcie doczekałem się technologii umożliwiającej produkcję gry erotycznej, która naprawdę będzie ekscytująca - powiedział Jeroen Van den Bosch, współzałożyciel Sinful Robot.

Reklama

Firma Sinful Robot poszukuje obecnie nowych ludzi do pracy nad "projektem wykorzystującym najnowszą technologię". Rekrutacja obejmuje grafików i animatorów 3D, którzy nie boją się obcowania z "pikantną zawartością".Pierwsze egzemplarze urządzenia Oculus Rift mają zostać dostarczone deweloperom w kwietniu 2013 roku. Nie wiadomo kiedy gra wykorzystująca gogle VR pojawi się na rynku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wirtualna rzeczywistość | gry | erotyka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy