"Wodoodporny" Walkman NWZ-W250

Na rynku pojawił się kolejny odtwarzacza Walkman NWZ-W250. Jest to player z rodziny Walkman W, przeznaczonych dla ludzi aktywnych. Co go wyróżnia? Jest wodoodporny. Chociaż, nie do końca.

Walkman W250 pod kątem specyfikacji nie zaskakuje niczym nadzwyczajnym, natomiast jego najciekawszym elementem jest wodoszczelna obudowa, która umożliwia korzystanie z niego nie tylko podczas treningu czy spaceru, ale także w deszczu lub pod prysznicem. Niestety, nie ma mowy o korzystaniu z Walkman W250 w basenie - producent odradza ciągły kontakt z wodą. Co więcej, słuchając W250 powinniśmy unikać kontaktu odtwarzacza z szamponem, odżywką i mydłem. Zatem "wodoodporność" opisywanego sprzętu jest dość względna.

Natomiast nowa obudowa bez wątpienia przyda się np. kiedy pocimy się podczas intensywnego treningu - wcześniejsze modele czasami nie potrafiły sobie poradzić ze zbyt dużą ilością potu, utrudniając nam korzystanie ze sprzętu.

Więcej szczegółów technicznych o serii Walkman W można znaleźć w naszym teście Walkman W. W skrócie - modele z tej serii zakładamy bezpośrednio na uszy, a kabel łączący obie słuchawki i odtwarzacz znajduje się za naszą głową. Odtwarzacz można naładować na 90 min już po 3 minutach od podłączenia do komputera. Nie zabrakło także opcji Zappin, która umożliwia wysłuchanie kilku pierwszych sekund danego utworu. Bardzo przydatne np. podczas biegania.

Reklama

Walkman NWZ-W250 pojawi się na rynku europejskim w maju 2010.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: wodoodporny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama