Reklama

Zegarek dla fanów Androida

Choć Android to system przeznaczony na smartfony, można go spotkać również na innych urządzeniach. Do wielkiej rodziny sprzętów z systemem Google dołącza również ten ciekawy zegarek.

Oczywiście tego typu zegarki nie są zupełną nowością. I'm Watch to jednak zupełnie niezależne od telefonu komórkowego urządzenie, które zachwyci każdego miłośnika Androida.

Ekipie serwisu armdevices.net udało się uchwycić na nagraniu wideo ten niecodzienny zegarek. Urządzenie działa dzięki procesorowi Freescare i.MX233, posiada ekran dotykowy o przekątnej 1,54 cala i może synchronizować się z telefonem (Androidem albo iPhone'em) za pomocą technologii Bluetooth. Można na nim odpalać również aplikacje przeznaczone na Androida, choć jedynie te przystosowane do małego urządzenia.

Reklama

Na pierwszy rzut oka widać wiele podobieństw do iPoda Nano, jednak system to tak naprawdę Android w wersji 1,6 Donut. Oprogramowanie zostało zgrabnie przystosowane do niewielkiego ekranu i działa wystarczająco płynnie. Niestety, zegarek ma dość słabą baterię - w trybie uśpienia wytrzyma dwa dni, ale przy częstym używaniu nie pociągnie dłużej niż pół doby. I'm Watch ma się pojawić w sprzedaży jeszcze przed Bożym Narodzeniem, trzeba będzie za niego zapłacić 299 dolarów.

Grzegorz Nowak

http://gadzetomania.pl

Gadżetomania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL