Deeper – sonar sterowany smartfonem

Jedna z najliczniejszych grup hobbystów w Polsce są <strong>wędkarze</strong>. Wielu z nich nie waha się eksperymentować z nowymi przynętami, technikami czy sprzętem, który ma pozwolić na zwiększenie połowów. Z myślą o nich powstał wędkarski sonar obsługiwany przy pomocy smartfonów.

Jedna z najliczniejszych grup hobbyst&oacute;w w Polsce są &lt;strong&gt;wędkarze&lt;/strong&gt;. Wielu z nich nie waha się eksperymentować z nowymi przynętami, technikami czy sprzętem, kt&oacute;ry ma pozwolić na zwiększenie połow&oacute;w. Z myślą o nich powstał wędkarski sonar obsługiwany przy pomocy smartfon&oacute;w.

Jedna z najliczniejszych grup hobbystów w Polsce są wędkarze. Wielu z nich nie waha się eksperymentować z nowymi przynętami, technikami czy sprzętem, który ma pozwolić na zwiększenie połowów. Z myślą o nich powstał wędkarski sonar obsługiwany przy pomocy smartfonów.


Deeper to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którzy interesują się tym, co kryje się pod powierzchnią wody. Jest to stosunkowo prosty i bardzo łatwy w obsłudze sonar, który pozwala zlokalizować największe okazy ryb, ich głębokość, temperaturę wody i ukształtowanie dna. Do jego obsługi nie są wymagane specjalne, dodatkowe urządzenia, a wystarczy jedynie smartfon z systemem Android 2.2, iPhone z iOS4 lub tablet.

Reklama


Główną częścią systemu jest kula, którą po prostu podczepia się do żyłki i przy pomocy wędki spuszcza się ją do zbiornika. Przy zetknięciu z wodą urządzenie aktywuje się automatycznie. Pozwala ono na działanie przy temperaturze od -10 do 40 stopni Celsjusza i do głębokości 45 m. Kula łączy się ze smartfonem za pomocą Bluetooth. W pełni naładowana bateria pozwala na około 6 godzin nieprzerwanej pracy, ale istnieje również możliwość podłączenia zewnętrznego źródła zasilania przy pomocy wejścia USB.


Inną ciekawą funkcją jest możliwość przekazywania danych z sonaru bezpośrednio na Facebooka czy Twittera, dzięki czemu nasi znajomi będą informowani o tym co robimy i jakie ryby udało się nam namierzyć. Cena takiego urządzenia to 149 dolarów. Zainteresowani nabyciem sonaru Deeper swoje zamówienia mogą składać .

 

 

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy