Gadżety na początek szkoły

Choć od rozpoczęcia roku szkolnego minęło już kilka dni to być może wielu z was nie zdążyło jeszcze z kupnem zeszytów i podręczników. Możliwe, że poza tym szukacie też innych rzeczy, które pomogą przetrwać wam długie 10 miesięcy w szkole ? Jeśli tak mamy dla was kilka ciekawych propozycji.

Choć od rozpoczęcia roku szkolnego minęło już kilka dni to być może wielu z was nie zdążyło jeszcze z kupnem zeszytów i podręczników. Możliwe, że poza tym szukacie też innych rzeczy, które pomogą przetrwać wam długie 10 miesięcy w szkole ? Jeśli tak mamy dla was kilka ciekawych propozycji.

Choć od rozpoczęcia roku szkolnego minęło już kilka dni to być może wielu z was nie zdążyło jeszcze z kupnem zeszytów i podręczników. Możliwe, że poza tym szukacie też innych rzeczy, które pomogą przetrwać wam długie 10 miesięcy w szkole? Jeśli tak mamy dla was kilka ciekawych propozycji.

 

 

iPad 3 zamiast podręczników

Coraz rzadziej na szkolnych ławkach można znaleźć klasyczne książki, a wszystko przez wypierające je w bardzo szybkim tempie tablety. Jeśli w waszej szkole istnieje możliwość korzystania z tego typu urządzeń to dlaczego nie zaopatrzyć się w sprzęt z najwyższej półki? Takim jest bez wątpienia nowy iPad3 od Apple, który daje mnóstwo możliwości, a także zapewnia dużo rozrywki. Rzeczowy i wyczerpujący test oraz wideo recenzję możecie zobaczyć

Reklama

 


 

Tracer Neo alternatywa dla iPada

 


Zupełnym przeciwieństwem (zwłaszcza z powodu ceny) jest tablet Tracer Neo. Przeznaczony jest on głównie dla osób, które zamiast wyglądu, marki i prestiżu stawiają na walory użytkowe. Jego zaletą jest bardzo atrakcyjna cena i z pewnością poradzi on sobie w pracy czy na zajęciach lekcyjnych. Jest to w zupełności wystarczająca alternatywa dla droższych, konkurencyjnych konstrukcji. Test tego tabletu znajdziecie .

 

 

 

Nie zgub się w nowej szkole

Trafiliście do nowej szkoły i nie do końca odnajdujecie się w nowych murach? Nie przejmujcie się, przy zastosowaniu dzisiejszej technologii nie stanowi to żadnego problemu. Wystarczy zaopatrzyć się tylko w lokalizator GPS, który jak po sznurku doprowadzi nas do wyjścia z budynku, sali lekcyjnej czy sklepiku. .

 

 

 

Drukarka idealna do ściąg

 

 

Ściąganie to zło!  Wiemy o tym wszyscy, ale każdy z nas ma czasem chwile słabości kiedy nie mamy innego wyjścia jak tylko skorzystanie z dodatkowej pomocy naukowej. W takich sytuacjach bardzo przydatny okaże się aparat, który poza robieniem zdjęć pozwala na drukowanie obrazków na dowolnej powierzchni. Wystarczy tylko zrobić fotkę potrzebnej nam strony książki czy zeszytu następnie wydrukować ją na niewielkiej kartce i starać się, by nauczyciel niczego nie zauważył. Więcej o tym gadżecie dowiecie się .

 

 

R2-D2 na kanapki


Jedną z najważniejszych rzeczy na przerwach jest drugie śniadanie. Żadna bułka czy batonik ze sklepiku nie zastąpią domowej kanapki, ale by jak najdłużej zachowywały one świeżość przyda się specjalny pojemnik. Jeśli lubicie Gwiezdne Wojny to z pewnością spodoba się wam model R2-D2 stworzony do przechowywania żywności. Nie dość, że pozwala na utrzymanie świeżości i temperatury to jeszcze świeci! .

 

 

Kapcie zombie

W waszej szkole obowiązuje zmiana obuwia, a ty chcesz wyróżnić się wśród kolegów i koleżanek, z których większość nosi klapki Kubota lub chińskie trampki? Idealne do tego będą kapcie zombie. Choć przypominają one japonki to w rzeczywistości są to zwykłe kapciuchy, które z powodzeniem możesz wykorzystywać również w domu. .

 

Koniec z przepisywaniem notatek!

 

Na koniec gadżet, który niestety pozostaje na razie wizją, ale mamy nadzieję, że szybko wejdzie do produkcji. Jest nim długopis, pozwalający na magazynowanie danych, które wcześniej zapisaliśmy w tradycyjny sposób na papierze. Wystarczy tylko, by w pobliżu znajdował się komputer, do którego teksty będą przesyłane za pomocą Bluetooth, a jeśli akurat nie będzie to możliwe, całość zapisze się w pamięci wbudowanego pendrive'a. Dzięki temu skończy się żmudne przepisywanie notatek do komputera. Więcej o tym gadżecie dowiecie się .

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy