Sportowe hity 2011 roku

Jakoś to już tak jest, że ani się człowiek nie obejrzy, a tu już pora na wymianę kalendarza. Tego typu zmiany skłaniają nas do refleksji nad tym co takiego przez 12 miesięcy rzeczywiście zasługiwało na naszą uwagę. A żeby uniknąć jakichkolwiek własnych sugestii, postanowiliśmy przyjrzeć się temu, co według was było najciekawszymi wydarzeniami mijającego już roku.

Jakoś to już tak jest, że ani się człowiek nie obejrzy, a tu już pora na wymianę kalendarza. Tego typu zmiany skłaniają nas do refleksji nad tym co takiego przez 12 miesięcy rzeczywiście zasługiwało na naszą uwagę. A żeby uniknąć jakichkolwiek własnych sugestii, postanowiliśmy przyjrzeć się temu, co według was było najciekawszymi wydarzeniami mijającego już roku.

Jakoś to już tak jest, że ani się człowiek nie obejrzy, a tu już pora na wymianę kalendarza. Tego typu zmiany skłaniają nas do refleksji nad tym co takiego przez 12 miesięcy rzeczywiście zasługiwało na naszą uwagę. A żeby uniknąć jakichkolwiek własnych sugestii, postanowiliśmy przyjrzeć się temu, co według was było najciekawszymi wydarzeniami mijającego już roku.

Rok 2011 pod względem sportowym obfitował w wiele interesujących wydarzeń. Część z nich była informacjami dość standardowymi, gdzie byliśmy zobligowani do jak najbardziej rzetelnego poinformowania was o zaistniałej sytuacji. Inne jednak były zjawiskami, których najprawdopodobniej nigdy nie przyjdzie nam okazji oglądać po raz drugi. Co was zainteresowało najbardziej? Zapraszamy na top 15 newsów, które zyskało miano waszych najbardziej ulubionych na całej przestrzeni 2011 roku!

Reklama

Czym byłby sport bez kibiców? Aż strach odpowiadać na to pytanie. Na szczęście świat jest wprost przepełniony barwnymi fanatykami sportu wszelakiego, którzy czynią każde widowisko jeszcze ciekawszym przeżyciem.

Jak dobrze widać, osoby lubujące się w sportach zimowych także są stałymi gośćmi naszego serwisu. Ale szczerze mówiąc, czy można im się dziwić?

Na 13 miejscu znalazł się mały tenisowy pojedynek, który był zaledwie namiastką odwiecznej wojny pomiędzy Rycerzami Jedi a mrocznymi Sithami. Jak widać te dwie grupy potrafią rywalizować ze sobą praktycznie na każdym możliwym polu.

O Larissie Riquelme naprawdę ciężko zapomnieć. Świadczy o tym choćby niezłe "wzięcie" tego newsa, gdzie mogliście znaleźć nie tylko krótki filmik o słynnej modelce z Paragwaju, ale też zobaczyć równie ciekawą galerię związaną z jej osobą.

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda praktyczna różnica w pokonaniu odcinka drogi przez bolid F1, a typowym autem wyścigowym? Nie? No to nawet nie wiecie jakie widoki tracicie.

Fani narciarstwa punktują po raz drugi! Jak widać nie przeszkadzał im nawet brak śniegu!

W tym newsie zawarto chyba całą esencję prawdziwego powodu, dla którego chińscy tenisiści stołowi leją innych jak tylko chcą. Cóż, mamy tutaj ewidentny przykład, że im szybciej zaczniemy dany trening, tym lepiej!

Ten materiał jest najlepszym dowodem na to, że popularny Jaś Fasola jest zapalonym fanem wyścigów Formuły 1. Bo czy widzieliście kiedykolwiek taką minę w jego wydaniu, którą stworzyłby nie na potrzeby jakiegoś filmu, bądź serialu?

Dość regularnymi odwiedzającymi nasz serwis są fani czynnej lekkoatletyki, a konkretnie szeroko pojętego biegania. Być może dlatego ten krótki poradnik spotkał się z tak dużym zainteresowaniem.

Czy postrzegaliście kiedyś masturbację jako dyscyplinę sportową? A czy wiedzieliście, że na świecie rozgrywają się faktyczne Mistrzostwa Świata tej formy aktywności?

Popularność tego newsa świadczy także o tym, że pośród naszych czytelników nie brakuje także sympatyków sportów wirtualnych. Jeśli więc macie jakieś sugestie, którymi moglibyście podzielić z innymi poszukującymi cennych juniorów w ostatniej FIFIE, to koniecznie zajrzyjcie pod ten link.

Informacja o nowych przepisach dla danów białego szaleństwa wywołała u nas niemałe poruszenie, która bardzo szybko przekształciła się w otwartą dyskusję. Czy wyraziliście już swoje zdanie w tej sprawie?

Po raz drugi w naszym zestawieniu znalazł się wpis służący jako poradnik dla chcących zgłębić wszystkie tajniki ostatniej produkcji studia EA Sports. Zapraszamy wszystkich tych, którzy wciąż nie wiedzą jak wykorzystywać rzuty wolne!

Stadion Narodowy podobnie jak inne areny na EURO 2012 cieszą się u nas sporym zainteresowaniem. Być może dlatego zaproponowany przez MSiT wirtualny spacer po obiekcie otwarcia przyszłorocznej imprezy okazał się tak dużym hitem.

Ten news był o tyle dziwny, że przez jednych był uznawany za szokujący, a za innych za co najmniej śmieszny. Jakby jednak na niego nie patrzeć, ciężko było przejść obok tego tematu obojętnie!

Tak wygląda ranking utworzony na podstawie statystyk oglądalności z całego mijającego już roku. Czy brakuje to waszego ulubionego newsa? A może kolejność tych wymienionych powinna być inna? Czekamy na Wasze głosy!

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy