Days Gone doczekało się daty premiery

Days Gone, czyli jeden z najbardziej wyczekiwanych przez graczy tytułów (a przynajmniej przez posiadaczy PS4) zadebiutuje na początku przyszłego roku.

Days Gone od momentu swojej zapowiedzi wzbudza ogromne zainteresowanie graczy, nic więc dziwnego, że Sony nieustannie podkręca temperaturę wokół tego ekskluzywnego dla konsoli PlayStation 4 tytułu i na moment przed startem targów E3 podzieliło się z nami datą premiery gry.

Kolejne szczegóły poznamy zapewne na samych targach, ale jedno jest pewne - nie zagramy w tę pełną zombiaków produkcję wcześniej niż 22 lutego 2019 roku. Nie da się ukryć, że jest to nieco rozczarowujące, szczególnie że ujawnione dotąd materiały sugerują, że gra jest na ukończeniu albo już gotowa, a premiera w przyszłym roku wygląda jedynie na ucieczkę przed Red Dead Redemption 2, które debiutuje jesienią.

Reklama

Z drugiej strony nie jest to wybitnym zaskoczeniem, bo niemal nikt nie chce się mierzyć z nowym dziełem Rockstara, które z góry skazany jest na sukces, a Days Gone zaczęło ostatnio ujawniać pewne niedoskonałości, jak widoczny downgrade graficzny względem pierwszych materiałów. Miejmy więc nadzieję, że Bend Studio dobrze wykorzysta te darowane miesiące i dopracuje Days Gone w każdym calu.

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy