Reklama

eBay wprowadza zmiany dla kupujących i sprzedających w Polsce

Platforma eBay, od lat próbująca konkurować na naszym rynku z Allegro, ogłosiła szereg zmian w funkcjonowaniu portalu. Modyfikacje maja na celu wzbogacenie oferty dla małych i średnich przedsiębiorstw, mają też usprawnić proces zakupowy dla kupujących - twierdzi eBay. Wprowadzane zmiany to pierwszy etap w serii usprawnień zaplanowanych dla polskiej odsłony portalu.

Zmiany dla sprzedających

- 1 października eBay na stałe zniósł opłaty za wystawienie przedmiotów na eBay.pl, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych w Polsce. Umożliwi to sprzedawcom wystawienie nieograniczonej liczby przedmiotów na polskim rynku bez ponoszenia opłat.

- 1 listopada otwarto nowy Megasklep dla polskich sprzedawców, który umożliwia sprzedaż produktów na międzynarodowych stronach eBay bez ponoszenia opłat.

- eBay wprowadza trzymiesięczna promocję dla wszystkich nowych sprzedawców w Polsce, znoszącą opłaty za wystawienie przedmiotu i prowizję od sprzedaży na międzynarodowych stronach eBay. Okres promocyjny rozpoczyna się z końcem listopada (więcej szczegółów zostanie podanych na stronach eBay).

Reklama

Zmiany dla kupujących

- Nowa struktura kategorii daje kupującym w Polsce dostęp do 16 tys. kategorii, które nie były dotychczas dostępne na eBay.pl, w których miliony sprzedawców na całym świecie wystawiło ponad 230 milionów przedmiotów.

- Na całym świecie ruszają również świąteczne oferty, z których kupujący w Polsce będą mogli skorzystać w najbliższych dniach.

- Polski rynek e-commerce jest atrakcyjny dla eBay. Jest duży i rozwija się prężnie, a osób robiących zakupy w internecie jest około 15 milionów. Ogłoszone dziś zmiany to początek usprawnień polskiej odsłony portalu, które będą wprowadzane w najbliższych miesiącach w ramach projektu zmiany sposobu korzystania ze strony - podsumował zmiany Eben Sermon, wiceprezes eBay na Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy