Internet 5G w Plusie od stycznia w cenie każdego abonamentu. To grzech nie skorzystać

Rusza świąteczna promocja Plus Internet. Operator zapowiedział fantastyczną ofertę dla wszystkich osób, które od początku stycznia zdecydują się na nową ofertę Plus internet. Prezentuje się ona wyśmienicie.

Plus zapewnia, że dostęp do szybkiej sieci 5G będą miały osoby, które wybiorą każdy z nowych abonamentów. 5G będzie dostępne dla nich przez cały okres trwania umowy, i to z największymi prędkościami. Operator oferuje obecnie najszybszy i najbardziej rozbudowany dostęp do sieci przyszłości w naszym kraju. Niebawem w jego zasięgu znajdą się kolejne miasta.

W nowej świątecznej promocji, Plus zdecydował się podwoić wszystkim klientom pakiety gigabajtów przez okres trwania całej umowy w trzech rodzajach abonamentu, a mianowicie zaczynającego się od 40 złotych. Teraz klienci mogą liczyć na: 90 GB w abonamencie za 40 złotych, 120 GB za 50 złotych i 200 GB za 70 złotych.

Reklama

Ale to nie wszystko. Nowi klienci otrzymają jeden miesiąc gratis, a klienci, którzy zdecydują się zmienić swojego aktualnego operatora na Plus, będą zwolnieni z opłat przez pierwsze 3 miesiące. Jeśli natomiast wybiorą abonament za 70 złotych, to za darmo przez 24 miesiące będą mogli korzystać z serwisu TIDAL.

Plus jednocześnie informuje, że w 2021 roku objęte superszybką siecią 5G zostaną kolejne polskie miasta, a 4G/LTE pojawi się na obszarach, w których dotychczas nie było zasięgu lub był on bardzo powolny. Operator chwali się, że coraz więcej klientów przechodzi z innych sieci do Plusa. W większości przypadków klientów zachęca rozbudowana sieć 5G.

Źródło: GeekWeek.pl/ / Fot. Plus

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy