Konferencja Strategia Sukcesu na Rynkach M2M oraz Internetu Rzeczy

IDC organizuje swoją pierwszą w regionie Europy Środkowo-Wschodniej konferencję poświęconą technologii M2M oraz Internetu Rzeczy. Bezpłatna impreza odbędzie się 17 września 2014 w Hotel Regent Warsaw.

Konferencja Strategia Sukcesu na Rynkach M2M oraz Internetu Rzeczy
Konferencja Strategia Sukcesu na Rynkach M2M oraz Internetu Rzeczymateriały prasowe

Podczas tego spotkania zaprezentujemy najbardziej interesujące biznesowo-technologiczne studia przypadku z Polski i Europy. Pokażemy, jak M2M można wykorzystać do rozwoju nowego wymiaru działalności dzięki rozproszonej automatyzacji, która pozwala zwiększyć dostępność usług dla klientów, a tym samym osiągnąć wzrost wydajności, produktywności i konkurencyjności firmy. Era masowej komunikacji Machine-to-Machine i Internetu Rzeczy właśnie się zaczyna. W trakcie konferencji weżmiesz udział w budowaniu społeczność M2M. Poznaj liderów tego ekscytującego ekosystemu.Konferencja IDC "Strategie sukcesu na rynkach M2M i Internetu Rzeczy to:

- Spotkanie integrujące środowisko Internetu Rzeczy i M2M,

- Wystąpienia międzynarodowych ekspertów i dostawców rozwiązań,

- Prezentacje studiów przypadku i najnowszych, tematycznych badań rynkowych,

- Strategie prowadzenia biznesu wykorzystującego najnowocześniejsze technologie,

- Sposoby optymalizacji i źródła finansowania projektów w nowym otoczeniu.

Dlaczego warto zarezerwować sobie czas na tę konferencję?

1.       Otrzymasz skrót badania IDC (nazwa), audiobook "Niezwyciężony" autorstwa Stanisława Lema, prezentacje i materiały konferencyjne,

2.       Weźmiesz udział w cyklu znakomitych prezentacji i spotkań branżowych z liderami tych rozwiązań w Polsce, podczas obiadu i przerw kawowych w pomieszczeniach ekskluzywnego hotelu,

3.       Poznasz: nowoczesne strategie prowadzenia biznesu w środowisku najnowocześniejszych technologii oraz sposoby optymalizacji i finansowania ich.

Kto powinien wziąć udział? I kto będzie na Ciebie czekał:

-         Przedstawiciele zarządów firm pracujących lub planujących działalność w środowisku M2M, w szczególności: dostawców rozwiązań end-to-end, integratorów systemów, operatorów mobilnych, dostawców aplikacji, platform, analityki, producentów sprzętu i dystrybutorów

-         Kierownicy produktów i strategii M2M

-         CIO i liderzy technologii

-         Liderzy ekosystemów i młodych firm z branż: zautomatyzowane bezpieczeństwo, zarządzanie flotą, inteligentne opomiarowanie, zdalne monitorowanie zasobów, automatyczne punkty sprzedaży, inteligentny dom, telemedycyna, automatyczny pobór opłat drogowych

Czekaja na Ciebie przedstawiciele najważniejszych branż; na miejscu konferencji spotkasz osoby reprezentujące następujące sektory: publiczny, bankowość i finanse, telekomunikacja, usługi komunalne, produkcja, handel hurtowy i detaliczny, transport, energetyka, edukacja (szkolnictwo wyższe), rolnictwo i górnictwo.

Przedstawiamy opis prelekcji "Miasta w drodze do inteligentnych społeczności" Damiana Biedulskiego, Dyrektora Segmentu Klientów Kluczowych i  Korporacyjnych, Orange Polska:

Miasta to obecnie najpopularniejsze miejsce do życia. Inne wyzwania dotykały włodarzy burzliwie rozwijającego się Londynu epoki rewolucji przemysłowej a inne dzisiejszych miast. Zmienia się definicja przestrzeni prywatnej, lokalnej i miejskiej. Inne są też oczekiwania mieszkańców co do kluczowych zadań realizowanych przez miasta, takich jak dostarczanie mediów, wywóz nieczystości, sterowanie ruchem pojazdów, bezpieczeństwo czy ochrona środowiska.. Karty SIM stają się źródłami danych a dzięki bezprzewodowej transmisji danych mogą uczestniczyć w procesie wymiany informacji. Mogą być wykorzystywane na przykład do sterowanie ruchem w mieście. Przykładowe rozwiązania oparte o karty SIM to "ultrazielone" miasto AbuDhabi, wodociągi, parkingi i zarządzanie ruchem pojazdów we Francji czy system wspierający ruch rowerowy w Kopenhadze.. W Polsce przykładem takich rozwiązań może być zintegrowany system zarządzania ruchem w Legnicy. Czy wszystkie większe polskie miasta na to stać? W jaki sposób finansować podobne projekty?

Zarezerwuj sobie 17 września 2014!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zalecamy wcześniejszą rejestrację na stronie InternetPrzyszlosci.pl

Informacja prasowa
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Dołącz do nas