Reklama

Madonna nie ma Madonny

16 października organizacja WIPO nakazała zwrot domeny www.madonna.com piosenkarce ukrywającej się pod tym pseudonimem. Tymczasem Don Parisi, dotychczasowy właściciel domeny - stwierdził, że skoro musi, to odda domenę - wszystkim, tylko nie pani Marii Louisie Ciccione, która jego zdaniem nie ma do domeny prawa.

16 października organizacja WIPO  nakazała zwrot domeny www.madonna.com piosenkarce ukrywającej się pod tym pseudonimem. Tymczasem Don Parisi, dotychczasowy właściciel domeny - stwierdził, że skoro musi, to odda domenę - wszystkim, tylko nie pani Marii Louisie Ciccione, która jego zdaniem nie ma do domeny prawa.

Wczoraj Parisi w wywiadzie dla gazety "Daily Star" stwierdził, że notarialnie przekazał domenę za darmo szpitalowi Madonna Rehabilitation Hospital w stanie Nebraska. Rzecznik prasowy szpitala stwierdził: "To było szokujące, niemniej jesteśmy z tego zadowoleni i chcemy mieć te domenę, aby ludzie łatwo znaleźli nas w sieci. Chcemy mieć te domenę także i dlatego, ze nasz personel (zwłaszcza siostry) ma znacznie bardziej ścisłe związki z religią niż skandalizująca piosenkarka". Na razie na stronie www.madonna.com nie ma żadnych informacji. Piosenkarka dotad nie skomentowała tego co się stało

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: domeny | Madonna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy