Reklama

Microsoft walczy ze spamem

Microsoft postanowił wydać walkę spamowi napływającemu zarówno na serwery firmy z Redmond, jak i na serwery "dobrych klientów" firmy. Jednakże walka ta nie będzie prowadzona za pomocą nowo stworzonych programów sprawnie filtrujących spam, bo takimi Microsoft (na razie) nie dysponuje.

15 największych spamerów (13 z USA i 2 z Wielkiej Brytanii) zostalo po prostu podanych przez Microsoft do sadu za "zaśmiecanie skrzynek" - Firma Billa Gatesa domagaj się łącznego odszkodowania w wysokości ponad 2 miliardów USD. Brad Smith - wicedyrektor Microsoftu odpowiedzialny za sprawy prawne - powiedział: "Spam jest szybko rosnącym problemem. Jest problemem globalnym - w związku z czym wymaga też całościowego rozwiązania. Microsoft nasili walkę ze spamem na całym świecie. Filtrowanie smieci bedzie tylko jedną z metod" - stwierdził Smith, jednocześnie zwracając się z apelem do ustawodawców o zaostrzenie przepisów antyspamowych.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: spam | firmy | Microsoft

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama