NGSec 2014 – trzecia edycja najlepszej konferencji o bezpieczeństwie informacji już w czerwcu

​W dniach 11-12 czerwca w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się jedna z największych konferencji dotyczących bezpieczeństwa IT w Polsce, czyli Next Generation Security Conference 2014 (w skrócie - NGSec 2014). Jest to już trzecia edycja tego wydarzenia, które stało się już obowiązkową pozycją dla wielu specjalistów zajmujących się bezpieczeństwem IT.

Tak jak w poprzednim roku tak i w tym na konferencji wystąpi wielu znanych specjalistów, zarówno z Polski jak i zagranicy. W zeszłym roku swoje prelekcje przedstawili między innymi takie osobistości ze świata IT jak Artem KruzhilinZeki TurediAccessData, dr Jerzy Kosiński z Zakładu Studiów nad Przestępczością Zorganizowaną i Terroryzmem, Instytutu Badań nad Przestępczością Kryminalną i Terroryzmem, Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, Stephen MulhearnFortinet, Jan HereijgersMcAfee, Vanja SvajcerSophos czy Mariusz KędzioraMicrosoft.

Reklama

Na konferencji użytkownicy mogą wybrać jedną z dwóch ścieżek - ścieżkę główną lub ścieżkę techniczną. Podczas NGSec 2013 odbyło się w sumie 29 prelekcjiwarsztatów25 prelegentami.

W tym roku na konferencji będzie poruszana następująca tematyka:

          -   Program ratowania kryptografii

         -    BYOD, czyli przynieś swoje urządzenie do pracy

        -     Bezpieczeństwo i dostępność danych w chmurze

       -      Ochrona prywatności i regulacje prawne

      -       Utrata reputacji

     -        Cyberprzestępczość

    -         Internet wszechrzeczy

   -          Malware dla urządzeń mobilnych

  -           Wzrost znaczenia socjotechniki i metod socjotechnicznych

 -            Zagrożenia typu Ransomware

-             IPV6 szansa życia

NGSec 2014 odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik, a jako atrakcja dla uczestników przewidziany jest pokaz 3D w Planetarium "Podróż do miliarda słońc".

Bilety na konferencję warto zakupić wcześniej, ponieważ z czasem ich cena rośnie. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie konferencji: www.ngsec.eu

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Centrum Nauki Kopernik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama