Nowy projekt Google - World Wonders

Wieść o Google Street View rozeszła się wielkim echem nie tylko wśród fanów korporacji, ale wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami i przeniesieniem życia realnego do wirtualnego. Później Google zrobiło ukłon w stronę artystów (Google Art Project), a teraz - w stronę pasjonatów pięknych miejsc i podróży.

W momencie kiedy standardowa usługa pozwalająca na obserwowanie widoku ulic największych miast stała się zbyt nudna, Google udostępniło użytkownikom Google Street View możliwość podziwiania górskich szczytów, a nawet udokumentowało rejony Amazonki i Rio Negro. Dzięki Google możemy też oglądać panoramiczne zdjęcia z wnętrza galerii i tym samym zwiedzać wystawy nie ruszając się z domu.

Tym razem mamy do dyspozycji najpiękniejsze i te najpopularniejsze miejsca świata. Nie widziałeś Stonehenge, Pompei, świątyni w Kioto albo twoim marzeniem jest zobaczyć Park Narodowy Yosemite? Teraz jest to możliwe. Google World Wonders to zbiór wideo, zdjęć, i obiektów 3D magicznych i niezapomnianych miejsc.

Reklama

Na Mobile World Congress Eric Schmidt z Google stwierdził nawet, że w niedalekiej przyszłości dzięki hologramom 3D będziemy mieli okazję być uczestnikami dwóch wydarzeń jednocześnie. I będą one sprawiały wrażenie prawdziwych. Mimo, że Google World Wonders nie zastąpi prawdziwego zwiedzania i emocji z widoku na żywo, to niektórym z nas da możliwość zobaczenia miejsc, których nie będą mieli nigdy sposobności zobaczyć.

Kaśka

http://gadzetomania.pl

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Google | Google Street View

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama