Operatorzy liczą na internautów Neostrady

Netia oraz Tele2 szykują się do walki o pozyskanie obecnych użytkowników szerokopasmowego dostępu do internetu w Telekomunikacji Polskiej, którym kończą się umowy.

Jak zauważa "Gazeta Prawna" , w drugim półroczu 2006 roku Telekomunikacja Polska pozyskała ponad 300 tys. nowych klientów usługi Neostrada. Większości z nich, tym którzy podpisali umowę na 24 miesiące, w tym roku kończą się umowy. Alternatywni operatorzy liczą na pozyskanie niektórych z nich.

Tele2 zapowiada, że pod koniec wakacji wznowi sprzedaż szerokopasmowego dostępu do internetu przygotowując nową ofertę. Także Netia z pewnością zaatakuje nową promocją - właśnie dobiega końca promocja, która pozwala na korzystanie z internetu Netii za darmo nawet przez rok. Średnia cena za łącze 1Mb/s - około 33 zł.

Reklama

Z danych "Gazety Prawnej" (stan na koniec marca 2008 roku) wynika, że najwięcej użytkowników internetu na łączach Telekomunikacji Polskiej (BSA) udało się pozyskać Netii - 128 tys. abonentów, PTK Centertel/Orange - 23 tys., Tele2 - 15 tys., Dialog - 4 tys.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: Orange Polska S.A. | tele2 | operatorzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy