UPS i Aster - internet o prędkości 150 Mb/s

UPC wprowadza nowe portfolio usług internetowych i telefonicznych dla wszystkich klientów sieci UPC i dawnego Aster.

Nowa oferta, osobno, jak i w pakietach, dostępna będzie dla klientów UPC od 15 lutego, a na sieci Aster pojawi się już marcu. Zapowiedziano internet o prędkości kolejno 10 Mb/s, 30 Mb/s, 60 Mb/s, 120 Mb/s oraz 150 Mb/s. W cenie dotychczas najbardziej popularnej usługi 25 Mb/s klienci otrzymają 60 Mb/s. Dostępne przez całą dobę 150 Mb/s pozostaje najszybszą prędkością na rynku, a otwierające nowe portfolio 10 Mb/s przewyższa średnie prędkości tradycyjnych operatorów.

Rozmowy telefoniczne

Tutaj także pojawią się zmiany. Minuty do wszystkich 60 (w cenie 40 zł), Minuty do wszystkich 240 (w cenie 70 zł) oraz Minuty do wszystkich 360 (w cenie 95 zł). Taryfy te dodatkowo zostają wzbogacone o 100 minut do wykorzystania w sieci UPC. Korzystający z nich abonenci nie muszą zwracać uwagi, czy dzwonią na telefon stacjonarny, czy komórkę - to jedyne rozwiązanie na rynku telefonii stacjonarnej z możliwością całkowitej wymiany minut połączeń stacjonarnych i komórkowych w Polsce.

Dodatkowo w ramach pakietu minut można dzwonić do ponad 40 krajów świata w tym m.in. USA, Kanady, Australii, Japonii, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Niemiec bez dodatkowych kosztów. Wyróżnikiem oferty UPC jest także taryfa Minuty non-stop Europa i Świat, której cena została obniżona do 95 zł. Ta taryfa umożliwia w ramach abonamentu nielimitowane połączenia na numery stacjonarne w Polsce i ponad 40 krajach świata.

Reklama

Nowe promocyjne pakiety to 6 zestawów złożonych z dwóch lub trzech usług: telewizji cyfrowej i internetu lub telewizji cyfrowej, internetu i telefonu. Będą one dostępne 50 proc. taniej przez 3 pierwsze miesiące.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Astra | internet | Aster

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama