Witamy w nowym GeekWeek.pl! Tak, też jesteśmy w szoku!

Zanim zaczniecie hejtować, to otwórzcie stronę na smartfonie lub tablecie i zobaczcie, jak pięknie się prezentuje. Co prawda, mówi się, że lepsze jest wrogiem dobrego, ale tym razem lepsze jest technologiczną (r)ewolucją dobrego, o czym za chwilę przekonacie się na własnej skórze!

Świat nie stoi w miejscu. Każdego dnia pojawiają się coraz to nowe wynalazki i technologie, które mają za zadanie odmienić nasz świat na lepsze. My chcemy odmienić na lepsze Waszą codzienność przeglądania najciekawszych informacji ze świata technologii i nauki, na łamach serwisu GeekWeek.pl.

Od dziś każdego dnia będzie na Was czekać o wiele więcej interesujących wiadomości, w najróżniejszych tematykach, aby każdy z Was znalazł coś ciekawego tylko dla siebie.

I co najważniejsze, co wielu z Was chciało ujrzeć na GeekWeek.pl od dawna, nowa odsłona serwisu jest teraz w pełni responsywna, a to oznacza, że będziecie mogli przeglądać informacje szybko, łatwo i przyjemnie, bo w sposób idealnie dopasowany do Waszych desktopów, laptopów, smartfonów i tabletów.

Reklama

Do Waszej dyspozycji oddaliśmy też nowe działy i nowe tematyki. Dzięki nim obejrzycie mnóstwo ciekawych filmów, pośmiejecie się, rozerwiecie i przy okazji poszerzycie swoje horyzonty wiedzy na tematy związane ze światem gadżetów czy najnowszego sprzętu elektronicznego.

- to najświeższe wiadomości z najróżniejszych dziedzin życia: technologii, nauki, stylu życia, rozrywki, sztuki czy motoryzacji.

- eksperckie treści i wywiady ze świata nauki oraz technologii. Tutaj przeczytacie ponadczasowe artykuły o najistotniejszych kwestiach, którymi żyje nasza cywilizacja.

- w tym dziale czeka na Was duża dawka technologiczno-naukowej rozrywki, oczywiście w najlepszym wydaniu.

- testy i recenzje sprzętu elektronicznego czy gadżetów, a także artykuły o tym, co aktualnie warto kupić i gdzie znajdziecie to w okazyjnej cenie.

- to zapowiedzi i recenzje najnowszych oraz wartych Waszej uwagi gier wideo, ale i nie tylko.

- świat filmów, w którym każdego dnia dzielimy się z Wami najnowszymi i najlepszymi produkcjami, jakie tylko pojawiły się w globalnej sieci.

Nowa odsłona serwisu to też odpowiedź na szybko powiększające się grono naszych użytkowników. To dzięki Wam chcemy zmieniać się na lepsze i oferować Wam dużo więcej. Dziękujemy Wam i już zachęcamy do rozejrzenia się po nowym serwisie!

Aaaaa, nie zapominajcie, że czekamy na Was również na naszych profilach na i , gdzie zawsze możecie poczytać o najnowszych ciekawostkach ze świata, zostawić komentarze, propozycje i oceny.

Geekweek.pl - bo z każdym nowym dniem jesteśmy krok bliżej przyszłości.

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama