YouTube otrzyma nowe logo?

Zmiana wizerunku to bardzo ważna sprawa, szczególnie jeżeli chodzi o najpopularniejszy serwis internetowy udostępniający pliki wideo. Zdaje się, że YouTube zamierza zmienić swoje logo i tym samym wpisać się w postępujący trend "spłaszczania" wszystkiego, co tylko możliwe.


Nowe logo YouTube pojawiło się zarówno na oficjalnym fanpage’u na Facebooku, jak również w konkurencyjnym serwisie Twitter. Bez słowa wyjaśnienia, bez żadnej informacji - po prostu zaistniało. Jak wam się podoba? 

Nowy logotyp utrzymuje "płaski" trend, który już od jakiegoś czasu króluje w internecie. Dostrzegło to również Apple, który całkowicie spłaszczyło swój najnowszy system operacyjny. YouTube poszedł w prostotę i... dużo koloru czerwonego, co niekoniecznie wszystkim musi się podobać.

O ile logo pojawiło się na portalach społecznościowych, tak w samym serwisie wciąż pozostał stary, dobrze kojarzony czarno-biały napis na czerwonym tle. Pytanie tylko, czy Google zamierza całkowicie podmienić wzór, czy może płaska wersja przeznaczona jest wyłącznie na portale społecznościowe? Wprawdzie aplikacje mobilne otrzymały nowe logo już kilka dni temu. Według mnie, druga opcja jest dużo bardziej prawdopodobna. A przynajmniej mniej drastyczna...

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: youtube

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy