150 milionów sprzedanych egzemplarzy Windows 7

Od momentu wprowadzenia do sprzedaży systemu operacyjnego Windows 7 na całym świecie sprzedano 150 milionów egzemplarzy "siódemki". Windows 7 jest najszybciej sprzedającym się systemem operacyjnym w historii Microsoftu.

Windows 7 zadebiutował na rynku 22 października 2009 roku. Od tego momentu na całym świecie sprzedano już 150 milionów egzemplarzy tego systemu. Oznacza to, że co sekundę Windows 7 znajduje siedmiu nowych nabywców. Tym samym, jest to najszybciej sprzedający się system operacyjny w historii firmy Microsoft. Ponad 12 procent wszystkich komputerów na świecie pracuje już na tym systemie .

Windows 7 zdobywa popularność nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale również korporacyjnych. Według danych podanych na konferencji Bank of America Merrill Lynch U.S. Technology Conference, 75 procent firm jest zainteresowanych przejściem na ten system.

Reklama

Firmy doceniają te cechy użytkowe nowej wersji Windows, które przyczyniają się do wzrostu ich efektywności biznesowej, jak również podnoszą bezpieczeństwo danych przechowywanych w zasobach sieci danej organizacji. Dla użytkowników indywidualnych szczególne znaczenie ma łatwość, z jaką Windows 7 współpracuje z Windows Live, darmowymi aplikacjami służącymi do dzielenia się ze swoimi znajomymi zdjęciami, filmami oraz wiadomościami - zachwala swój produkt Microsoft.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: System operacyjny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy