IdeaCentre A310 i A700 - dwa nowe komputery

Na polskim rynku pojawiły się dwa komputery all-in-one Lenovo - IdeaCentre A310 IdeaCentre A700. Czym nas mogą zaskoczyć.

Komputer ma 18,5 mm głębokości. Wyposażono go w panel LED o rozdzielczości Full HD i przekątnej 21,5 - cala. Komponenty urządzenia znajdują się w jego podstawie, a nie za ekranem - jak to zwykle bywa w przypadku komputerów typu All-in-One.

IdeaCentre A310 oparty jest na platformie iCore i posiada certyfikat Lenovo Enhanced Experience, który gwarantuje łatwe w obsłudze narzędzia do konserwacji systemu, zaawansowane możliwości multimedialne oraz optymalizację uruchamiania i zamykania systemu. Użytkownikom oczekującym od komputera przede wszystkim rozrywki, oferuje aplikacje wideo, chociażby oprogramowanie CamSuite do dokładnego śledzenia twarzy i efektów graficznych przy użyciu wbudowanej kamerki internetowej.

Reklama

Sprzęt dysponuje także oprogramowaniem Lenovo Rescue System, które pozwala na odzyskiwanie utraconych danych.

Cena: od 3299 PLN

Lenovo IdeaCentre A700 - bezprzewodowe centrum rozrywki

Lenovo IdeaCentre A700 to ultrapłaski komputer typu All-in-One, który został skierowany do użytkowników ceniących sobie wydajność komputerów stacjonarnych, ale posłuży za domowe centrum rozrywki.

Wyposażony jest w 23-calowy ekran panoramiczny Full HD, procesor Intel Core i7

z technologią Intel Turbo Boost, a także łącze HDMI dzięki czemu możesz podłączyć do niego telewizor czy konsolę do gier. Lenovo zadbało również o głośniki - znajdziemy tu sprzęt JBL

z technologią Dolby Home Theater, a także grafikę - DirectX 11.

Całość zamknięta jest w zaokrąglonej, aluminiowej obudowie. I co najważniejsze - komputer jest pozbawiony wszelkich kabli! Jedyne co musisz zrobić, to włączyć go do prądu, zarówno klawiatura jak i mysz są bezprzewodowe. IdeaCenter A700 w najgrubszym miejscu ma 6,5 cm. Ciekawostką jest wyjątkowa mysz "3 w 1". Poza tym, że działa jak standardowa mysz (na powierzchni biurka), może służyć też jako wskaźnik (z powietrza) bądź kontroler gier sterowanych ruchowo.

Cena: od 4399 PLN

Zarówno Lenovo IdeaCentre A310 jak i IdeaCentre A700 są już dostępne w sprzedaży.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: komputery

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy