Reklama

Laptop HP dla fanów "Gwiezdnych wojen"

​Firma HP postanowiła wykorzystać szum wokół "Gwiezdnych wojen" i zaprezentowała laptopa z obudową przyozdobioną motywami z kosmicznej sagi. Nie jest to jednak zupełnie nowy model, a odświeżony Pavilion 15.

Laptop HP w gwiezdnowojennym wydaniu ma 15,6-calowy ekran pracujący w rozdzielczości Full HD (opcjonalnie dotykowy) i jest napędzany przez jeden z najnowszych procesorów Intel Skylake. W zestawie znajdziemy także do 12 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności 2 TB i kartę graficzną Nvidia GeForce 940M. Do większości gier komputerowych taka specyfikacja będzie wystarczająca.

Firma HP - podobnie jak w przypadku swoich innych nowych produktów - mocno stawia na współpracę z firmą Bang & Olufsen. W laptopie Star Wars Special Edition znajdziemy głośniki duńskich mistrzów dźwięku. Warto zaznaczyć, że na obudowie laptopa nie ma zwyczajnych naklejek, a elementy ozdobne są prawdziwie wytłoczone i naniesione na bryłę.

Producent zadbał nawet o takie szczegóły jak czcionkę Aurebesh czy zastąpienie dźwięków systemowych odgłosami R2-D2 i mieczów świetlnych. Prawdziwi fani sagi George'a Lucasa powinni być usatysfakcjonowani.

HP Pavilion 15 Star Wars Special Edition trafi do sprzedaży 8 listopada. Jego cena została ustalona na 700 dol.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama