Mad Catz wprowadza do sprzedaży mysz R.A.T. M

Mad Catz, amerykański producent akcesoriów gamingowych poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży pod koniec kwietnia myszy RAT. M. Nowy, produkt bazuje na znanej konstrukcji RAT i jest skierowany do mobilnych graczy.

Produkty oparte na technologii GameSmart współpracują z wieloma mobilnymi urządzeniami. Nowa technologia we współpracy z Bluetooth 4.0 BLE  (Low Energy) umożliwia niemal uniwersalną kompatybilność z komputerami PC i Mac, a także iPhonem, iPadem oraz innymi urządzeniami z systemem Android, Windows Phone czy Microsoft Surface zgodnymi ze standardem Bluetooth Smart Ready. Bez względu na to czy używasz laptopa, PCta czy tablet, RAT M jest zawsze gotowy do pracy.

Nie posiadasz Bluetooth w swoim urządzeniu? Wystarczy użyć dołączonego adaptera USB nano, który jest schowany na spodzie myszy. Dong jest na tyle mały, że możesz go na stałe pozostawić w porcie USB i nie będzie to miało najmniejszego wpływu na mobilność laptopa, ipada, smartfona, itp.

Reklama

Nawet rok użytkowania na komplecie baterii

Dzięki zintegrowanej technologii Bluetooth 4.0 i inteligentnym energooszczędnym sensorom "twin-eye", szczur  M jest mistrzem oszczędzania energii. Dwie dołączone baterie AAA zapewniają pracę nawet do jednego roku bez potrzeby wymiany na nowe. Jest to wynik ponad dwukrotnie lepszy w porównaniu  z poprzednią generacją myszy opartych na technologii Bluetooth.

Ergonomiczny grip

Aby zwiększyć komfort i zapewnić maksymalne dopasowanie, mysz zaopatrzono w regulowany grip (podpórkę) pod nadgarstki. Regulacja odbywa się bardzo łatwo, użytkownik może zmieniać ustawienia całkowitej długości do stylu uchwytu poprzez cztery różne ustawienia w zakresie od 0-15 mm w odstępach co 5 mm.

Czujnik laserowy 6400 DPI z 2 ustawieniami niestandardowymi

Mad Catz RAT M wyposażony został w podwójny czujnik laserowy, odczytujący każdą oś ruchu niezależnie, co pozwala na śledzenie ruchów o prędkości do 6 m/s z wyjątkową dokładnością. Gracz ma do dyspozycji dwa definiowalne poziomy rozdzielczości w zakresie od 25 do 6400 dpi oraz dedykowany przycisk, który pozwala szybko zmieniać ustawienia.

Przycisk 5D

Pięciowymiarowy przycisk 5D pozwala klikać góra/dół, lewo/prawo oraz przyciskać w celu przywołania określonej akcji. Dzięki rozmieszczeniu przycisków myszki nie trzeba studiować  tutoriali ani spoglądać na myszkę podczas gry by wiedzieć gdzie jest funkcja, której chce się szybko użyć. Idealne ułożenie przycisku pod kciukiem pozwala na błyskawiczny dostęp do najważniejszych poleceń.

Cena

Produkt będzie objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora - Impakt, wyniesie  530 zł. RAT M będzie dostępny w 4 kolorach: white, red, black glosy, black mat.

Cechy urządzenia:

- Zakres DPI: 25-6400dpi

- Przyspieszenie: 50G

- Czas reakcji: 120Hz

- Prędkość śledzenia:  do 6 m/sek

- Ilość programowalnych przycisków:  10 (z przyciskiem 5D)

- Łączność: USB Nano dongle, Bluetooth

- Bezprzewodowy zasięg:  do 10m

- Zasilanie:  dwie bateria AAA (w zestawie)

- Kompatybilna z Bluetooth

- W zestawie etui podróżne

- 4 wersje kolorowe: white, red, black glosy, black mat.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Mysz komputerowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy