Reklama

Mysz 360 stopni - Cyber E Sport Orbita

Rewolucja w przewijaniu? Okrągła myszka Cyber E Sport Orbita Mouse wprowadza zupełnie nowy sposób korzystania z tego, liczącego już 40 lat, urządzenia wskazującego.

Najważniejszą innowacją jest sposób scrollowania: zamiast kręcić rolką, kręci się całą myszką - rzeczywiście, na filmie wygląda to na dużo wygodniejsze niż dotąd.

Ale to nie koniec zmian. Ta myszka nie ma nawet tradycyjnych przycisków, zamiast lewego klawisza naciskamy całą myszkę, zamiast prawego ściskamy. No i to wykonywanie obrotów: w przód, w tył z dowolną prędkością, intuicyjnie i wygodnie.

Logitech nie zdecydował się na produkcję okrągłej myszki, uznając ją za zbyt ekstrawagancką. A wystarczyło dodać trochę funkcjonalności, przedefiniować tradycyjne scrollowanie i powstał naprawdę rewolucyjny produkt. Wyobraźcie sobie jak łatwe będzie z tą myszką sterowanie multimediami, modelowanie obiektów 3D, czy nawet zwykłe przewijanie długich dokumentów lub stron internetowych.

Reklama

Bezprzewodowa, pracująca w paśmie 2,4 GHz, myszka ma rozdzielczość 800 dpi, dostarczana jest ze sterownikami do Windows i do Maca oraz bazą-ładowarką na porcie USB. Myszkę można już zamawiać, kosztuje 82 euro - sporo, ale za nowości zazwyczaj trzeba trochę przepłacić. Dostępna będzie już na początku stycznia.

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: sporty | mysz | sport | orbita

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama