Netbook w kształcie jajka

Tajwański MSI zaskoczył nas po raz kolejny - tym razem firma przygotowała netbooka w kształcie jajka. W sam raz na święta. I na Prima Aprilis.

Firma MSI wprowadziła na rynek wiele modeli netbooków. Już zdążyliśmy przyzwyczaić się do Windów w kolorach: czarnym, białym, czerwonym, a nawet różowym. MSI z powodzeniem eksperymentowało także z ornamentami, wypuszczając na rynek biały model z artystycznym wzorem oraz limitowaną wersję walentynkową ozdobioną sercami. Teraz jednak MSI zamierza wypuścić na rynek nową wersję netbooka w limitowanej edycji MSI jAIO.

Nowe netbooki od MSI mają unikalny, owalny kształt, który pozwala nie tylko na wygodne korzystanie z klawiatury, ale również zapewnia cyrkulacyjny obieg powietrza, zapewniając niezwykle wydajne i ciche chłodzenie. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że MSI jAIO to jedyne owalne netbooki na świecie, więc na pewno ich posiadacze będą wyróżniać się z tłumu.

Reklama

MSI jAIO to jedyny super ekologiczny netbook, którego obudowa jest niezwykle odporna na wstrząsy i uszkodzenia. Posiada ona ergonomiczny kształt i wykonana jest w specjalnej technologii, wykorzystującej molekularną strukturę włókien białkowych. Zastosowane rozwiązanie nadaje obudowie sprężystości i trwałości, czyniąc tym samym MSI jAIO wytrzymałym na uszkodzenia, chroniąc wnętrze netbooka niczym elastyczna skorupka jajka.

Do tego nietypowego notebooka będą dołączone naklejki z motywem wielkanocnym. jAIO od MSI to jedyny taki netbook na świecie.

AKTUALIZACJA

Informacja o MSI jAIO to oczywiście dowcip z okazji Prima Aprilis - firmie MSI gratulujemy poczucia humoru!

Firma MSI ma w swojej ofercie netbooki, ale są to produkty z serii Wind. Występują one w różnych kolorach i ornamentach. Firma wprowadza także wersje limitowane - jak edycja walentynkowa. Jednak wśród nich nie ma netbooka o owalnym kształcie.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: prima aprilis | jaja | firma | netbook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama