Reklama

Nowe MacBooki Pro - design bez zmian, nowe podzespoły

Firma Apple zaprezentowała nie tylko nowe iPady z wyświetlaczem Retina, ale także nowe wersje MacBooków Pro. W ofercie amerykańskiego giganta znalazły się modele 13- oraz 15-calowe, wyposażone w wysokiej jakości ekrany Retina.

13-calowy model MacBooka Pro to nie tylko wyświetlacz Retina, ale przede wszystkim dwurdzeniowy procesor Intel Haswell o taktowaniu 2,4 GHz. Na pokładzie znajdziemy również 4 GB DRAM oraz dysk SSD o pojemności 128 GB. Bateria pozwoli na 9 godzin ciągłej pracy. Mniejszy MacBook Pro waży niespełna 1,5 kilograma. Cena urządzenia zaczyna się już od 5799 złotych.

15-calowy MacBook Pro różni się od swojego mniejszego brata przede wszystkim wnętrznościami. Wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Crystalwell 2 GHz, 8 GB DRAM oraz dysk SSD o pojemności 256 GB, oferuje aż 8 godzin pracy na baterii. Układ graficzny w zależności od wersji, to Iris Pro lub GeForce 750M. Cena laptopa rozpoczyna się od 8799 złotych.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy