Reklama

NVIDIA Pascal w najnowszy laptopach firmy Hyperbook

Hyperbook wprowadził do swojej oferty nowe modele najmocniejszych laptopów dla graczy wyposażonych w najnowszą generację kart graficznych opartych o architekturę NVIDIA Pascal


Po raz pierwszy karty graficzne w laptopach mają zbliżoną wydajność do wersji desktopowych! Moc nowych kart graficznych NVIDIA GTX 1060, 1070 oraz 1080 będzie można wykorzystać w pełni w najnowszych i najbardziej wymagających grach, zaawansowanych programach do tworzenia grafiki i animacji 3D, oraz przy współpracy z goglami do wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift i HTC VIVE.

Karty graficzne oparte na architekturze Pascal zapewniają wyższą wydajność i energooszczędność, a dzięki wykorzystaniu ultraszybkiej technologii FinFET oraz obsłudze funkcji DirectX 12 gwarantują najbardziej płynną rozgrywkę oraz energooszczędność i wydajność na najwyższym poziomie. GeForce GTX 1080 - flagowy model karty graficznej z architekturą Pascal - wyposażono ponadto w pamięć GDDR5X o wysokiej przepustowości dla zapewnienia doskonałej jakości wrażeń w grach.

Reklama

Hyperbook wprowadza na rynek, aż pięć nowych modeli wykorzystujących architekturę GPU NVIDIA Pascal. Każdy z tych laptopów można skonfigurować, wybierając pożądaną wydajność, zaczynając od karty NVIDIA GTX1060, a kończąc na prawdziwej potędze czyli dwóch desktopowych kartach NVIDIA GTX1080 w technologii SLI. Wszystkie nowe modele laptopów Hyperbook zostały oznaczone literami VR co oznacza, że są one w pełni przystosowane do technologii wirtualnej rzeczywistości, takiej jak Oculus Rift i HTC VIVE. Architekturę Pascal stworzono z myślą o spełnianiu wymagań urządzeń wyświetlających kolejnej generacji, w tym również wyświetlaczy VR, ekranów o ultrawysokiej rozdzielczości oraz konfiguracji wielomonitorowych.


Modele z nowymi układami graficznymi:


Hyperbook SL502 VR
najcieńszy 15″ laptop gamingowy z kartami NVIDIA GTX 1060, GTX 1070.

Hyperbook SL702 VR najcieńszy 17″ laptop gamingowy z kartami NVIDIA GTX 1060, GTX 1070.

Hyperbook X15VR z kartami GTX 1060 oraz GTX 1070.

Hyperbook X77VR - moc peceta w laptopie z desktopowymi kartami GTX1060, GTX1070, GTX1080

Hyperbook GTR VR - Desktopowe karty NVIDIA GTX 1080 SLI w laptopie


INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: laptop gamingowy | Hyperbook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama