OMEN Obelisk, Game Stream i Mindframe - nowości marki HP

​HP nową serię sprzętu dla graczy: OMEN Obelisk, komputer wyposażony w kartę NVIDIA GeForce RTX 20xx, OMEN Game Stream dla systemu Android i OMEN Mindframe - pierwszy na świecie zestawu słuchawkowy z technologią aktywnego chłodzenia nauszników.

OMEN Obelisk został zaprojektowany tak, aby przemówić do graczy, którzy przy zakupie nie biorą pod uwagę jedynie gotowych komputerów. Prawie dwie trzecie stawiających na wydajność, kupuje urządzenia, które można łatwo rozbudować. Pięćdziesiąt dwa procent wybiera komputer stacjonarny, podczas gdy kolejne 12 procent wszystkich graczy zamiast kupować gotowe rozwiązania OEM wybiera podejście typu "zrób to sam". Przyjazna konstrukcja DIY (zrób to samemu) pozwala graczom osiągnąć wydajność jakiej oczekują w grach,  teraz i przy okazji kolejnych premier. 

OMEN Obelisk - ceny charakterystyczne:

Reklama

Czarna obudowa, która spełnia standardy microATX z beznarzędziowym dostępem do wnętrza, beznarzędziowym wyjmowaniem dwóch dysków 3,5", obsługą pełnowymiarowych kart graficznych i miejscem na standardowy zasilacz ATX. Wspomaganie grania online za pomocą funkcji OMEN Command Center do ustawiania priorytetów zadań sieciowych i wykorzystania dwóch jednoczesnych strumieni danych. Ponadto, gracze otrzymują dostęp do OMEN Game Stream, aby wykorzystać moc OMEN Obelisk i grać w gry na dużym ekranie telewizora za pośrednictwem obsługiwanego urządzenia.

Realistyczny obraz dzięki NVIDIA GeForce RTX 2080, napędzany przez zupełnie nową architekturę NVIDIA Turing, aby zapewnić nowy poziom realizmu, szybkości i immersji. Procesory Intel Core i+ 8 generacji z maksymalnie sześcioma rdzeniami lub do ośmiu rdzeni w procesorach AMD Ryzen drugiej generacji. Wybór opcji pamięci masowej obejmuje dysk PCIe NVMe SSD, podwójną pamięć masową (SSD + HDD), potrójną (SSD + 2 dyski twarde), pojedynczy dysk twardy lub pamięć HDD + Intel Optane do przyspieszenia pamięci masowej.

Integracja z HyperX: HyperX od wielu lat dostarcza doceniane przez graczy pamięci RAM, sprawdzające się w intensywnych grach i wielozadaniowości. Każdy komputer OMEN Obelisk będzie wyposażony w pamięć HyperX FURY DDR4-2666 o pojemności do 32 GB, charakteryzującą się asymetryczną konstrukcją oraz stylowym, niskoprofilowym radiatorem.

Wentylacja: Rozbudowana wentylacja na górze, na dole i z boku wykorzystuje przemyślane rozmieszczenie komponentów do wytworzenia optymalnego przepływu powietrza - z zasilaczem w dolnych partiach obudowy oraz opcjonalnym, zdejmowanym filtrem przeciwpyłowym. System chłodzenia wykorzystuje zarezerwowane miejsce w górnej części obudowy na dodatkowy wentylator 120 mm lub chłodzenie cieczą 120 mm dla tych, którzy chcą zmaksymalizować wydajność cieplną.

Możliwość personalizacji: Możliwość wybrania dowolnego koloru z programowalnym przednim logo RGB oraz dodatkowym podświetleniem RGB obudowy. Opcjonalny panel boczny z hartowanego szkła z przezroczystą powłoką ochronną EMI. Panel boczny z hartowanego szkła umożliwia podejrzenie podzespołów i docenienie skrupulatnie prowadzonych kabli i spójności elementów wewnętrznych. OMEN Command Center umożliwia graczom dostosowanie maksymalnie dwóch stref i wybór jednego z pięciu trybów podświetlenia.

OMEN Game Stream: moc OMEN w Twoim urządzeniu Android 

OMEN Command Center wciąż ewoluuje jako centralny element ekosystemu OMEN. Funkcja OMEN Game Stream umożliwia użytkownikom wykorzystanie mocy laptopa lub komputera stacjonarnego OMEN na innych urządzeniach z systemem Windows 10, do grania np. na ekranie telewizora. Dodanie jeszcze w tym roku do OMEN Game Stream obsługi mobilnego systemu Android rozszerza gamę urządzeń dla graczy do streamowania. OMEN Command Center jest preinstalowany na wszystkich komputerach OMEN i zawiera wiele funkcji, takich jak Network Booster i System Vitals. Dodatkowe opcje dostosowywania i poprawy wydajności są dostępne w wybranych laptopach i komputerach stacjonarnych. OMEN Command Center wspiera również nowe peryferia dla graczy, takie jak klawiatura OMEN Sequencer, mysz OMEN Reactor i zestaw słuchawkowy OMEN Mindframe.

OMEN Mindframe Headset

OMEN Mindframe to pierwszy na świecie zestaw słuchawkowy z aktywnym chłodzeniem nauszników wykorzystujący opatentowaną, termoelektryczną technologię HP Frostcap. Zespół OMEN by HP nie spoczął na laurach i przed rynkowym debiutem dodał do Mindframe kolejne ulepszenia, m.in.:

·         Tłumienie szumów

·         Samosłyszalność w czasie rzeczywistym pozwalająca wykorzystać funkcję tłumienia szumów

·         Nowe płócienne nauszniki polepszające wentylację

OMEN by HP - ceny i dostępność

  • Desktop OMEN Obelisk ma być dostępny w regionie EMEA we wrześniu w cenie od 899 euro (3999 zł)
  • Aplikacja OMEN Game Stream dla systemu Android ma być dostępna w Google Play Store jeszcze w tym roku, zupełnie za darmo
  • Zestaw słuchawkowy OMEN by Mindframe ma być dostępny w regionie EMEA w październiku w cenie 199,99 euro (cena w zł zostanie podana wkrótce)

 


 

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy