Reklama

Pierwszy na świecie sklep Google

Londyn został pierwszy miastem na świecie, w którym otwarto sklep Google. Nawet nie do końca sklep, tylko stoisko w PC World na Tottenham Court Road. Do kupienia są tylko Chromebooki i dosłownie parę akcesoriów. Ale to dopiero początek eksperymentu Google.

Sklep-stoisko będzie działać przez kolejne 3 miesiące, aż do Świąt. 30 metrów kwadratowych mieści 4 modele Chromebooków Samsunga i akcesoria, takie jak słuchawki, itp.

Sklep jest jedynie eksperymentem dla Google, które chce w ten sposób wybadać rynek. Otwarcie sklepu nie spowodowało kilometrowych kolejek, na dobrą sprawę mało kto wiedział o tym stoisku.

Pierwsza przymiarka Google do tradycyjnej sprzedaży ruszyła. Tylko co będzie dalej?

Reklama

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Google

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama