Windows 11 - oto możliwa data premiery

Mamy coraz więcej informacji na temat premiery oprogramowania Windows 11. Zaprezentowany niedawno przez Microsoft system może pojawić się na rynku oraz komputerach jeszcze w październiku tego roku.

Microsoft podczas oficjalnej prezentacji Windowsa 11 nie podał żadnej dokładnej daty związanej z jego wprowadzeniem na rynek. Bliższe przyjrzenie się kilku zdjęciom zdradza, kiedy dokładnie Windows 11 może zostać “uwolniony" dla wszystkich użytkowników. Bardzo możliwe, że stanie się to w okolicach 20 października 2021 roku. 

Wiadomość w aplikacji Microsoft Teams przedstawia informację przekazywaną od Stevie Batiche’a z zespołu Surface do szefa oprogramowania Windows, Panosa Panay. W wiadomości można przeczytać, iż Batiche nie może się doczekać października. 

Reklama

Sklep Walmart również wymienił na swojej stronie “darmową aktualizację do Windows 11 w październiku 2021 roku". Wygląda więc na to, że Microsoft ma już konkretne plany związane z premierą swojego nowego systemu oraz datą, w której możemy się go spodziewać.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko cierpliwie czekać. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Windows 11 będzie dostępny w formie darmowej aktualizacji jeszcze przed końcem 2021 roku.

------------------------------------------------------

Windows 11 - więcej informacji 

Windows 11 - system operacyjny jutra

Windows 11 - wymagania sprzętowe

Windows 10. Kiedy koniec wsparcia? Znamy odpowiedź

Windows 11 kontra Windows 10

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft | Windows 11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy